Nahoru
Informace
Pro rodiče
Aktuality
Ze života školy
Kontakty
Zajímavé odkazy
Školní jídelna
Projekty

Aktuality

         

Pro aktualizaci obnovte stránku na svém prohlížeči 

Aktuality z minulých let

 

bullet

27. leden 2020

Pyžamový den ve ŠD
Páteční odpoledne si děti ze školní družiny opravdu užily. Tělocvična se proměnila na soutěžní a hudbou rozzářený pyžamový bál. Děti porovnaly své síly a dovednosti za obrovské podpory svých kamarádů. Pyžamové odpoledne zakončila diskotéka, při které se děti pěkně vyřádily. s videem

(kolektiv vychovatelek)

 

bullet

27. leden 2020
Naši žáci byli v okresním kole Olympiády v českém jazyce velmi úspěšní, blahopřejeme!
Podívejte se na výsledkovou listinu soutěže v I. kategorii, která se konala 21.1. 2020.
Do krajského kola postupují soutěžící na 1.-3. místě.
(je mezi postupujícími někdo z našich?)
 

Pro ty kteří se nepodívali:
V okresním kole Olympiády v českém jazyce, které se konalo 21. 1. 2020 v Dominu v Domažlicích, se žákyně 9.D Klára Kabourková „probojovala“ na 2. místo, a postupuje tedy do krajského kola. Také Štěpán Šamberger z téže třídy byl úspěšný, svoji všestrannost potvrdil i touto soutěží, když se umístil jako šestý mezi 18 zúčastněnými. Děkujeme oběma žákům za výbornou reprezentaci školy. Kláře přejeme hodně štěstí 2. dubna v Plzni.

(pí uč. D. Vančurová)


 

bullet

24. leden 2020

V týdnu od 27.1. do 30.1. v rámci projektu Edison od společnosti Aiesec naši školu navštíví studenti z těchto zemí: Indie, Ukrajina, Taiwan, Irák, Srbsko, Indonésie, Gruzie.

 

bullet

24. leden 2020
 
 

bullet

23. leden 2020

Sebeobrana ve ŠD
Děti ze školní družiny si lednové odpoledne užily v tělocvičně při ukázkách sebeobrany. Policisté ze školícího pracoviště předvedli jak se bránit před nepřítelem a zároveň si děti mohly prohlédnout zbraně a výstroj zásahového policisty. Poděkování patří mluvčí policie ČR, která pomohla akci zorganizovat. 

(kolektiv vychovatelek)

 

bullet

22. leden 2020

Vystoupení Fitdance
V pátek 17. 1. děti z kroužku Fitdance při ŠD poprvé veřejně vystoupily v Třebnicích, kde zahajovaly hasičský bál. Děti sklidily velký aplaus a za svůj výkon si každý odnesl malou odměnu. Poděkování patří panu Vachouškovi za pomoc s organizací vystoupení. 

(pí vych. J. Kůstková)

 

bullet

20. leden 2020
Ukázky slohových prací žáků z 9.D Kláry Kabourkové (1. místo) a Štěpána Šambergera (2. místo), kteří postoupili ze školního kola
a budou naši školu reprezentovat v okresním kole Olympiády v českém jazyce v úterý 21. 1. 2020.
Držme jim palce. 

 

bullet

19. leden 2020

Žáci našich 7. ročníků odjeli na LVK do Krkonoš
Dočasným domovem jim bude chata Protěž. V týdnu po 19. lednu můžete sledovat online aktuality na našich facebookových stránkách školy  (jak nám slíbil p. uč. M. Frček).

 

bullet

16. leden 2020

Dne 15. 1. proběhlo okresní kolo dějepisné olympiády. Pro tento rok byla vybrána náročná témata, např. vznik Československa, 1. světová válka, objevy na poli medicíny a vědy a jiné. Naši žáci výborně reprezentovali naši školu a ukázali ve svém věku neobyčejný přehled v historických událostech, které nás ovlivňují i doteď. Umístění Petra Veruňka (7. místo) a Martina Reháka (5. místo) je skvělým výsledkem, protože oba jsou žáky 8. ročníku a danou látku ještě vůbec neprobírali.
Super zprávou ovšem je, že Štěpán Šamberger z 9. D obsadil 1. místo ze všech účastníků a postupuje do krajského kola. Bude 17. 3. hájit barvy Komenského 17 a celého okresu. Držíme mu všichni palce.

(pí uč. P. Rybárová)

 

Nový rok začíná koncem ledna pololetním vysvědčením, tak bychom měli všichni "zabrat".

 

 

 

 Kat. 6. - 7. roč.6. B

Vítězové "Vánočáku" 2019

Kat. 8. - 9. roč. 9. A

bullet

20. prosinec 2019

Dnešní Vánoční futsalový školní turnaj tříd 2. stupně bude určitě stát zato!!!
Jak je rozlosován?         (Organizace: p. uč. Frček, Kubal, Láska, Tesař)

 

bullet

20. prosinec 2019

Ve čtvrtek 12. 12. se uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády. Vítězem se stal velký fanoušek historie Petr Veruněk z 8. A s celkovým počtem 59 bodů z 65 možných, stříbrnou pozici obhájil Štěpán Šamberger z 9. D s 57 body a bronz patří Martinu Rehákovi z 8. A s 50 body. Všem účastníkům olympiády srdečně blahopřejeme a vítězům přejeme mnoho štěstí v okresním kole, které se koná 7. 1. 2020.      

  (pí uč. P. Rybárová)

 

bullet

20. prosinec 2019

V úterý 17. 12. se žáci třídy 6. B zúčastnili spolu s žáky 1. - 4. ročníku naší partnerské školy Grundschule Furth im Wald
exkurse v Muzeu Chodska.

Během tohoto společně stráveného dopoledne se naši šesťáci skvěle osvědčili v roli těch starších a moudřejších, dokázali svým maličkým kamarádům pomoci i poradit s jejich úkoly v němčině, přestože oni sami se tento jazyk ve škole budou učit až od příštího školního roku. Všichni si vyzkoušeli, že dobře spolupracovat lze i s žáky hovořícími jiným jazykem a že domluvit se LZE, třeba i „rukama, nohama“. Na závěr společně stráveného dopoledne plného pohádek, betlémů, chodského folkloru a tvoření si všichni společně při kytaře zazpívali píseň „Vánoce, Vánoce přicházejí“ a vyměnili malé dárečky. Za pomoc při organizaci této akce a vstřícnost patří srdečné poděkování pracovnicím Muzea Chodska. 

(p. uč. Eva Hojdová, Jiří Soukup, Dagmar Vlčková)

 

bullet

12. prosinec 2019

Počátkem prosince měli žáci tříd 8. A, B a D možnost vyzkoušet si na  Střední zdravotnické škole v Domažlicích práci zdravotníka, vyslechnout a zhlédnout  zajímavé prezentace ze zdravotnického prostředí, zúčastnit se lekcí psychologie a sexuální výchovy. Většinu žáků toto dopoledne moc zaujalo a někteří, ač ještě mají rok čas, možná začali přemýšlet, zda by povolání zdravotníka nebylo jednou to pravé zrovna pro ně - soudě podle nasazení a zájmu, s jakým se na jednotlivých stanovištích pouštěli do plnění zadaných úkolů pod vedením studentů zdravotnické školy.
Děkujeme paní PhDr. Ivaně Fröhlichové a celé SZŠ za možnost se této skvěle připravené akce zúčastnit. (
+)

 

(p. uč. D. Vlčková, T. Kubal, J. Láska)

 

bullet

11. prosinec 2019

Divadélko ve ŠD
Na paní Jelínkovou a její divadélko Nána se vždycky všichni ve školní družině těšíme. Její loutky i tentokrát potěšily všechny děti a Andělská pohádka nás pohladila po duši v tomto adventním čase. 

 (kolektiv vychovatelek ŠD)

 

bullet

6. prosinec 2019 - Skvělé zakončení florbalové sezony

 

Krůček od postupu na republikovou kvalifikaci!!
Tak by se dalo shrnout dnešní počínání našich starších chlapců na krajském finále florbalu v Plzni na Lokomotivě. V základní skupině, ani ve vyřazovacích soubojích, kluci nepoznali hořkost porážky a poctivým výkonem změřili ve finále síly s 31. ZŠ z Plzně. Po soupeřově vyrovnání na 1:1 se šlo na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější, s pokorou musíme říct i šikovnější, domácí hráči. Vezeme tedy krásné 2. místo a hoši se za předvedenou hru opravdu nemusí stydět.
Velké díky za reprezentaci kluci.

 

(p. uč. T. Kubal)

 

bullet

Ve čtvrtek 5. prosinec 2019 - na naší škole čerti pořádně přikládali pod kotle

Čertovské odpoledne
Po obědě navštívili 1. oddělení ŠD čert, anděl a Mikuláš. Přinesli s sebou strach a obavy, zda byly děti po celý rok hodné a poslušné. Vše dopadlo dobře a všechny děti dostaly skvělou nadílku. Čertovské odpoledne se jim líbilo. Děkuji všem rodičům za spolupráci. 

  (pí vych. J. Macnerová)

Mikuláš, anděl a čerti ve ŠD
Celý den se to v naší škole čerty jen hemžilo. Odpoledne přišel Mikuláš, anděl a čerti i do školní družiny. V každém oddělení si děti připravily krátké vystoupení a potom dostaly nadílku. 
 

(pí vych. ŠD)

horizontal rule

bullet

5. prosinec 2019
Přečtěte si, jaké poděkování přišlo z Domažlické nemocnice
video z adventního vystoupeni     Aktualita na webu Dom. nemocnice

 

bullet

4. prosinec 2019

Florbal - 4. místo v krajském kole mladších žáků v Rokycanech

Po těžkých zápasech ve skupině kluci vybojovali postup do semifinále.
V dalších bojích o medaile byla však konkurence příliš silná a náš tým tak obsadil hezké 4. místo. Blahopřejeme.

(p. uč. J. Láska)

 

bullet

3. prosinec 2019

V předvánočním čase dostali žáci 8. D úkol připravit si obleky inspirované periodickou soustavou prvků, pro znalé - PSP (nejlepší kamarádka každého chemika, bez ní se prostě neobejdeš). Jak se s úkolem poprali, můžete posoudit z přiložených fotografií. Do úkolu se zapojili všichni žáci ze třídy. Při hodině si potom vyzkoušeli výrobu polymerních látek (všem znalým - našim známým slizům). Při této výrobě se dá použít opravdu vše co máte doma v koupelně - od šampónů, holících pěn, tělových mlék až po prací gely. Jen jsme museli dokoupit lepidlo PVA.
Hodinu jsme si všichni užili a já jim děkuji za skvělou spolupráci. 

(pí učč. G. Milsimerová)

 

bullet

28. listopad 2019

Náš Vánoční jarmark ve fotografii a s videem
Ve čtvrtek 28. 11. od 8.00 do 15.00h nebylo často ve vstupní hale naší školy k hnutí.
Kdo chtěl projít třeba jen na oběd, musel si cestu probojovat. Ovšem v krásné, předvánoční atmosféře.

 

Florbalový listopad

bullet

27. listopad 2019

Dvakrát "kraj"
Dnes 27. 11. 2019 se konalo okresní finále ve florbale v kategoriích III. a IV. chlapců. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích a cílem našich týmů bylo obhájit vítězství z předchozích let.
V kategorii mladších jsme po dvou vítězstvích v posledním zápase bojovali o první postupové místo. Po rychlém začátku jsme pro svojí neaktivitu prohrávali 2:0. V polovině zápasu jsme změnili taktiku a nabudili se při timeoutu. Ve dvou minutách jsme vyrovnali a všichni už se připravovali na samostatné nájezdy. Náš rozjetý tým nechtěl aby zápas došel k loterii nájezdů, proto dvě vteřiny před koncem trefil Šimon Račinský, nová posila týmu, zlatou ránu. Po výhře 3:2 jsme se radovali z postupu do krajského kola.
Ve starší kategorii náš tým nastoupil v lehce pozměněné sestavě. Kluci po prvním nevýrazném výkonu a následnému vítězství na nájezdy dvakrát s přehledem zvítězili. Postup do krajského kola si chlapci svými výkony určitě zasloužili.
Děkujeme všem sportovcům za výborné výkony a pořadateli Jiřímu Láskovi za hladký průběh turnaje. 

(p. uč. T, Kubal a M. Frček)

 

bullet

13. listopad 2019

Dnes 13. 11. 2019 se konalo v Městské sportovní hale v Domažlicích okrskové kolo ve florbale mladších žáků.
Naše škola poprvé v historii postavila dva týmy. Úspěšnější byl tým “A”, který potvrdil roli favorita a turnajem prošel velmi hladce bez obdržené branky. Do okresního finále s námi postoupilo družstvo ze ZŠ Kdyně.
Turnaj byl výborně zorganizován a atmosféru pozvedly i jiné třídy naší školy, které dorazily "zafandit".

 

(p. uč. M. Frček)

 

 

bullet

7. listopad 2019

Dne 7. 11. 2019 se mladší děvčata (6- 7. třída) účastnila okresního kola ve florbalu. Systém hry nám umožnil sehrát 4 zápasy se všemi družstvy. Děvčata hrála výborně, podařilo se nám suverénně zvítězit bez jediné prohry.  Všem děkujeme za velké nasazení a pěknou hru. Gratulujeme všem hráčkám za krásné 1. místo. Tím si družstvo zajistilo postup do krajského kola, které se uskuteční v Rokycanech.           

 

(pí uč. B. Váchalová)

 

bullet

26. listopad 2019

Výsledek obrázku pro techmania plzeň

Osmé ročníky navštívily plzeňské science center Techmania. V tomto experimentálním centru měli žáci za úkol vyplnit pracovní listy, ale nejprve museli načerpat potřebné vědomosti. Všichni tak poznali, že osobní vztah k vědě a technice lze rozvíjet i zábavnou formou. 
 

(p. uč. M. Halíková, D. Vlčková, J. Konopová a J. Láska)

 

bullet

26. listopad 2019 - (super cenné zkušenosti našich chlapců)

8. - 9. 11. jsme se zúčastnili 9. juniorské vědecké konference. Akce se konala v budově Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.
Začala 8. 11. v 10:00 a skončila 9. 11. v 15:00 vyhlášením vítězů. Přestože jsme se neumístili, byla tato akce cennou zkušeností. Poznali jsme nové přátele, dozvěděli se spoustu nových informací a hlavně jsme si zkusili prezentovat před odbornou porotou. Slyšeli jsme spoustu zajímavých prezentací, ale zaujala mě ta o kritickém myšlení. Prezentace popisovala, jak funguje mozek a jak myšlení ovlivňuje stres a další okolnosti. 
Já s Jakubem Toupalem jsme si připravili prezentaci o problematice spalniček a Václav Schweiner s Jakubem Pavlíkem si připravili prezentaci o globálním oteplování. Rád bych poděkoval pí uč. Milsimerové za organizaci tohoto naučného výletu.

(Štěpán Šamberger 9.D)

 

bullet

26. listopad 2019

Hodina přírodopisu v 6. ročníku
Žáci si na hodinu měli přinést vyrobenou buňku rostlinou či živočišnou. Mohli ji nakreslit či vymodelovat. Nejoriginálnější rostlinnou buňku přinesl Prokop Mach ze 6. D. Jak se mu povedlo poprat se s úkolem, můžete posoudit z přiložených fotografií.

 

bullet

22. listopad 2019

Ani letos na naši školu Úřad práce v Chamu nezapomněl a připravil na středu 20. 11. pro žáky exkurzi ve střední škole v Kolpingbildungswerk v Chamu. Kromě prohlídky a seznámení se systémem vzdělávání v SRN si někteří naši deváťáci mohli prakticky vyzkoušet obory kadeřník a číšník, ke kterým vždy v úvodu zazněly teoretické informace o studiu a možnostech uplatnění. Děkujeme německé straně a  Mgr. V. Němcové za realizaci projektu, žákům za projevený zájem, kdy si mohli ověřit své znalosti z němčiny a praktické dovednosti. 

(pí uč. D. Vlčková a D. Vančurová)

 

bullet

21. listopad 2019


 

 

Středa 20. 11. byla pro některé žáky a žákyně našich 9. ročníků  dnem exkurze na Letiště Václava Havla v Praze.

Jako první jsme navštívili řídicí věž, která je skutečným srdcem celého letiště a kde pracují operátoři leteckého provozu. Vybavení jejich pracovišť a neskutečně zodpovědnou práci nám představil velmi poutavě na slovo vzatý odborník pan Dvořák. Zajímavá byla i ukázka leteckých záběrů letiště od roku 1930 až do současnosti.
Jako druhé v pořadí jsme měli v plánu výcvikové centrum letiště. Zde jsme si vyzkoušeli některé simulátory a zkusili i otevírání nouzových dveří nebo seskok po záchranné skluzavce. Některé žáky ukázka vedla k zamyšlení nad svojí budoucností. Pár z nich po skončení ukázek tvrdilo, že přemýšlí o kariéře letušky či pilota.
Posledním bodem byla vyhlídková jízda po ranvejích letiště a veškerých složkách, jako jsou hasiči, ornitologové, policie a techničtí inženýři. Měli jsme štěstí  vidět i krále nebes, největší dopravní letadlo na světě AIRBUS A380. 

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným za bezproblémový průběh celého dne a také všem přednášejícím, kteří se zapálením odpovídali na naše zvídavé dotazy. 
Největší „díky“ ovšem patří pořadatelce celé akce kolegyni Haně Jindřichové.

(p. uč. Michal Frček)

 

bullet

18. listopad 2019
 

Kouzelník ve ŠD
Po roce opět navštívil školní družinu kouzelník Reno. V novém představení předvedl kouzelnické triky s takovou zručností, že zůstaly po provedení pro nás nadále tajemstvím. Představení se dětem i paním vychovatelkám líbilo a vykouzlilo úsměv na jejich tvářích. 

 

                                                                                              (vychovatelky ŠD)

 

bullet

18. listopad 2019

V pátek 15. listopadu se uskutečnil Den otevřených dveří SOU v Domažlicích, který si nenechaly ujít ani děti ze školní družiny. Navštívili jsme kadeřnický a kosmetický salon, barmanský bar, kde pro děti byl připravený nealko nápoj a také jsme shlédli vystoupení studentů.
Nakonec děti odcházely spokojené s úsměvem na tvářích a s darovaným balonkem s logem SOU.

  (vychovatelky ŠD)

 

bullet

18. listopad 2019

Od středy 13. 11. do pátku 15. 11. se naši „kadeti“ (8. a 9. ročník) také zúčastnili
soutěže Bobřík informatiky.
I v této kategorii dosáhli velmi dobrých výsledků.
Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.
p. uč. M. Frček)
 
 1. Klára Dufková (156 bodů)
 2. Dagmar Jelínková (153 bodů)

 

bullet

13. listopad 2019

U příležitosti třídních schůzek rodiče rády uvítaly i pracovnice školní jídelny.
 Již od 15.00 byla připravena ochutnávka.

 

bullet

11. listopad 2019

 

Od pondělí 4. 11. 2019 probíhala soutěž "Bobřík informatiky", které se zúčastnila i naše škola v nejnižších kategoriích MINI a BENJAMIN. Soutěž byla zaměřena především na informatické myšlení. Našim žákům a žákyním se dařilo velmi dobře a téměř polovina se stala úspěšnými řešiteli, kteří získali více jak 120 bodů. Naši nejlepší řešitelé:

Kategorie MINI (5. ročník)

 1. Apolena Vondrašová (180 bodů)

 2. Denisa Procházková (177 bodů)

 3. Matyáš Havlovic (164 bodů)
   

 

Kategorie BENJAMIN (6. a 7. ročník)

 1. Viktorie Dufková (162 bodů)

 2. Adam Wachtl (136 bodů)

 3. Tereza Schirová (132 bodů)
   

Informatické myšlení - pro naše zvídavé žáky
Závěrem děkuji všem kolegům a kolegyním za pomoc při realizaci soutěže v takové počtu účastníků.   Michal Frček

 

bullet

10. listopad 2019 (viz archiv Aktualit ve spodní části)

V listopadu 2019 skončilo měření návštěvnosti našich webových stránek, které začalo v listopadu 2013, tedy  před 6 roky.
Za 6 let (včetně prázdnin) navštívilo naše Aktuality  305 000 zájemců. To jest cca 140 denně.
Moc nás těší, že o dění v naší škole je takový zájem.
P.S. Je třeba na vysvětlenou dodat, že z každého PC byl počítán pouze jeden přístup denně, stejně jako z naší celé školy (ta má jednu IP adresu).

 

bullet

10. listopad 2019 - připomenutí


12. listopadu Vás srdečně zveme na schůzky s učiteli Vašich dětí. Přijďte a neostýchejte se zeptat, sdělit si vzájemně informace o dětech a domluvit se na způsobu, jak případně vše zlepšit.(1.st. dle domluvy s tř. uč., 2.st. v 16.30h)
U příležitosti třídních schůzek Vás rády uvítají i pracovnice školní jídelny.
 Již od 15.00 bude připravena ochutnávka.

 

bullet

8. listopad 2019

 

  Vážení rodiče a žáci 5.,6. a 8 ročníků,
rádi bychom Vás informovali, že Váš syn/dcera má možnost v předpokládaném termínu od 2. do 10. 10. 2020 se zúčastnit již po páté v rámci regionálního projektu "Za vzděláním společně" , poznávacího zájezdu do Skotska. Kromě naší školy se tohoto zájezdu účastní i žáci ZŠ Msgre B. Staška a ZŠ Staňkov, nicméně žáci naší školy budou doprovázeni našimi učiteli. Ubytování je bohužel tentokrát v hotelu oproti loňskému roku, kdy se spalo v rodinách. Doprava je autobusem (80 osob) a 1 noc na trajektu v kajutách. Z tohoto důvodu došlo navýšení ceny tohoto zájezdu na částku 12.990,-Kč.
Přihlášky a předběžný harmonogram již v daných ročnících žáci obdrželi, nebo jsou zde ke stažení. V případě zájmu zašlete vyplněné závazné přihlášky a zálohu 2000,- prostřednictvím Vašeho dítěte nejpozději do 18. 11. 2019 p. uč. Vlčkové (kabinet jazyků), nebo p. uč. Jindřichové (3.A). Kritérium pro výběr přihlášených uchazečů bude dobrá znalost anglického jazyka v daném ročníku, soběstačnost a především chování.

 

bullet

6. listopad 2019
Informace pro vycházející žáky a jejich rodiče
 

bullet

6. listopad 2019

Přestože zůstala naše škola v době odbory vyhlášené celostátní stávky dne 6. 11. 2019 otevřená, řada pedagogů stávku podpořila. Hlavním důvodem nespokojenosti nejsou jen platy učitelů a nesplnění navýšení 15% do tarifů na rok 2020, ale i současné nastavení inkluzívního vzdělávání, nenavýšení platových stupňů pro služebně starší pedagogy, také finanční prostředky na modernizaci učeben a pomůcek pro žáky.
                                                                                                                                                    Základní odborová organizace

 

bullet

5. listopad 2019

Upozornění pro rodiče
Ve středu 6. 11. bude naše škola (včetně ŠD a ŠJ) v provozu beze změn.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              (řed. šk. Ivan Rybár)

 

bullet

4. listopad 2019

Divadlo ve ŠD
Po prázdninách se mohly děti ze školní družiny těšit na návštěvu plzeňského divadla Řimbaba, které bylo u nás poprvé. Jejich Vodnická pohádka všechny děti vtáhla do děje, při kterém se zasmály i protáhly svá těla.
+1x

  (vychovatelky ŠD)

 

bullet

4. listopad 2019

Halloweenská diskotéka
Svátek Halloween oslavily děti ze školní družiny diskotékou. Nechyběly masky čarodějnic, kostlivců, upírů, dýní, netopýrů, pavouků, které správnou „párty“ naplno rozjely.

+1x

(vychovatelky ŠD)

 

bullet

4. listopad 2019

Halloweenské odpoledne
V pátek 1. 11. proběhlo ve školní družině halloweenské odpoledne. Děti z prvního oddělení si přinesly krásné masky a kostýmy a tak se potkali kostlivci, duchové, upíři, čarodějnice i další strašidelné bytosti. Po obědě si tato strašidýlka odpočinula, pohrála ve třídě a pak se přesunula do tělocvičny, kde si na diskotéce zatančila a zazpívala. Děti si odpoledne užily a už se těší na další podobné.

     (pí vych. J. Macnerová)

 

bullet

4. listopad 2019

Den informačních center
Den informačních center se rozhodly podpořit i děti ze školní družiny, a to návštěvou pivovaru. Zde pro ně byl připraven program, prohlídka a tvořivá dílnička. I když nedošlo na ochutnávku piva, všem se návštěva pivovaru líbila. Chtěly bychom poděkovat paní Janě Jankovcové za pěkné strávené odpoledne.

 (vychovatelky ŠD)

 

bullet

3. listopad 2019


12. listopadu Vás srdečně zveme na schůzky s učiteli Vašich dětí. Přijďte a neostýchejte se zeptat, sdělit si vzájemně informace o dětech a domluvit se na způsobu, jak případně vše zlepšit.(1.st. dle domluvy s tř. uč., 2.st. v 16.30h)
U příležitosti třídních schůzek Vás rády uvítají i pracovnice školní jídelny.
 Již od 15.00 bude připravena ochutnávka.

 

bullet

25. říjen 2019

Lyžařský výcvikový kurz 2020 v Krkonoších!
Aktualita pro žáky 7. ročníku

 

Starší události v archivu

( (foto)   (slideshow)  (video) (audio) )

ARCHIV AKTUALIT

1999/00 2003/04

2011/12 2012/13
2000/01 2004/05  

   2013/14

2014/15
2001/02 2005/06 2015/16 2016/17
2002/03 2006/07 2017/18 2018/19
2007/08 2008/09  

   2019/20

 
2009/10 2010/11    
 

V listopadu 2019 skončilo měření návštěvnosti našich webových stránek, které začalo v listopadu 2013, tedy  před 6 roky.
Za 6 let (včetně prázdnin) navštívilo naše Aktuality  305 000 zájemců. To jest cca 140 denně.
Moc nás těší, že o dění v naší škole je takový zájem.
P.S. Je třeba na vysvětlenou dodat, že z každého PC byl počítán pouze jeden přístup denně, stejně jako z naší celé školy (ta má jednu IP adresu).