Napište nám

Atletické rekordy školy:

Družstva:

Poháru rozhlasu – elektronicky Martin Blatný, Jan Kroc, Vojtěch Vychopeň, Jakub Selnar, Darek Kastelic, Petr Šup, Milan Pivoňka, Filip Marel,  Filip Mareš, Tomáš Gebauer 2015 6 193 bodů
Poháru rozhlasu – ručně 2015 6 093 bodů
Republikové finále v Jablonci nad Nisou 6. místo 2015 TOP
 Atletický čtyřboj Jan Kroc, Martin Blatný, Filip Marel, Vojtěch Vychopeň, Petr Šup 2015 8144 bodů

3. červen 2015

JSME ŠESTÍ V REPUBLICE!  DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽÁKŮ BOJOVALO VE FINÁLE POHÁRU ROZHLASU
Úterý 2. června 2015 byl pro naši školu historický den. Naši žáci se vůbec poprvé probojovali do republikového finále školní atletické soutěže Pohár rozhlasu, které se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou.
Na soupisce družstva z krajského finále bylo změněno jedno jméno, když ze zdravotních důvodů chyběl Milan Pivoňka, který byl nahrazen Jonášem Kreysou. Od první disciplíny se jednalo o velice kvalitní závody. Bodový zisk jsme si vylepšili ve štafetě a v běhu na 60m. Naopak jsme si mírně pohoršili v běhu na 1500m, dálce, výšce a kouli. Bodový součet přesto činil přes šest tisíc bodů (přesně 6049 bodů) a znamenal konečné 6. místo v republice.
Z individuálních výkonů vyčníval Vojta Vychopeň, který vyhrál běh na 1500m a svým výkonem dle maďarských tabulek zaznamenal třetí nejhodnotnější výkon finále. Dařilo se i Janu Krocovi, který si vytvořil dva osobní rekordy na 60m (celkově 4.) a v kouli (6.).
Poděkovat bych chtěl ale všem klukům, kteří naši školu reprezentovali. Doufám, že budou sportovním vzorem pro své mladší spolužáky.
(fotky z finále na str. Atl. svazu)   (výsledkové listiny)

(p. uč. Z. Šilhánek)

16. červen 2015

Republikové finále Atletického čtyřboje starších žáků 2015 , Opava
Ve čtvrtek 11. 6. se naši krajští atletičtí šampióni vydali na dlouhou cestu napříč republikou až do Opavy, kde se v pátek konalo celostátní finále Atletického čtyřboje. I přes téměř 8 hodin strávených ve vlaku naši výpravu neopouštěla dobrá nálada, a tak se po odpočinku na místním internátu SOU šlo v pátek ráno „na věc“. Závody začaly za úmorného horka, které v průběhu dne zesilovalo a značně ovlivňovalo výkony některých borců. Naši kluci již nebyli tak suverénní jako na předešlých závodech, konkurence byla opravdu silná. Skoky se nepodařily podle našich představ, nicméně zabodovali jsme ve vrhu koulí či v běhu na 1000 m. V Celkovém součtu 8080 bodů naši kluci obsadili krásné 10. místo. Odvedli velice dobrou práci a s úmorným vedrem i soupeři se dobře popasovali. Za reprezentaci školy jim tímto patří velký dík.

Reprezentovali nás: Jan Kroc 9.A, Martin Blatný, Filip Marel oba 9.B, Vojtěch Vychopeň 9.D a Petr Šup 8.C