Suplování:   Úterý 26.6.2018 (sudý)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.D

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.D

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Copáková Michaela

2.hod

odpadá

Čj

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Hv

6.A

 

zrušeno

Dékányová Eva

1.hod

odpadá

Čj

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Vv

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Vv

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Čj

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

D

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Egerová Anna

2.hod

odpadá

M

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Forstová Irena

1.hod

odpadá

Čj

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Čj

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

D

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

D

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

D

8.A

 

zrušeno

Frček Michal

5.hod

odpadá

Hv

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Halíková Marie

1.hod

odpadá

M

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Fy

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Fy

9.B

 

zrušeno

Hašková Ivana

1.hod

odpadá

Tv

8.B (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Tv

9.B (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Tv

9.C (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Z

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Z

8.C

 

zrušeno

Holoubková Olga

3.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.B (Aj2)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Kalinová Olga

1.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

8.A (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Nj

7.B (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Nj

8.C (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Nj

7.C (Nj1)

 

zrušeno

Kufnerová Marie

2.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj5)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Konopová Jana

1.hod

odpadá

M

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

M

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Fy

9.C

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Fy

7.B

 

zrušeno

Kozová Zdeňka

3.hod

odpadá

Z

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Z

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

6.C (Pč2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

6.C (Pč2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Svv

9.C (Svv)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Svv

9.C (Svv)+

 

zrušeno

Kubal Tomáš

1.hod

odpadá

Pp

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Tv

9.B (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Pp

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Tv

7.D (Chl)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

6.D (Chl)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

SH

9.C (SHch)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

SH

9.C (SHch)+

 

zrušeno

Kupilíková Alena

3.hod

odpadá

Čj

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Ov

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Ov

6.D

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Dom

9.C (Dom)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Dom

9.C (Dom)+

 

zrušeno

Láska Jiří

1.hod

odpadá

Tv

8.B (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Vz

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Tv

9.C (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

7.A (Pč2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

7.A (Pč2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Teč

9.C (Tč)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Teč

9.C (Tč)+

 

zrušeno

Málek Miroslav

1.hod

odpadá

Infp

9.B (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Infp

9.C (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Infp

8.C (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Matulková Zuzana

1.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj1)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj2)

 

zrušeno

Milsimerová Gabriela

2.hod

odpadá

Pp

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Pp

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Pp

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

8.hod

odpadá

ChBp

9.B (BiCh)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

ChBp

9.B (BiCh)+

 

zrušeno

Mrkosová Jana

1.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Čj

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj3)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj1)

 

zrušeno

Rybár Ivan

2.hod

odpadá

M

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Rybárová Jana

1.hod

odpadá

M

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

M

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Hv

9.A

 

zrušeno

Rybárová Petra

1.hod

odpadá

Vv

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Vv

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

D

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Vz

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Štenglová Petra

1.hod

odpadá

M

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Infp

8.C (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

M

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

M

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Tauer Stanislav

1.hod

odpadá

Čj

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Thomayerová Vladislava

3.hod

odpadá

Nj

7.B (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Nj

8.C (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Nj

8.B (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Nj

7.C (Nj2)

 

zrušeno

Váchalová Božena

1.hod

odpadá

Infp

9.B (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Infp

9.C (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Tv

7.D (Dív)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

6.D (Dív)

 

zrušeno

Vančurová Dagmar

1.hod

odpadá

Čj

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Čj

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Ov

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Vlčková Dagmar

1.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

8.A (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.B (Aj4)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Nj

8.B (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018 (sudý)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

6.B

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

6.C

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

6.D

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

7.A

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

7.B

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

7.C

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

7.D

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

8.A

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

8.B

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

8.C

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

9.A

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

9.B

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

9.C

SPO

SPO

SPO

SPO

SPO

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Copáková Michaela

1.hod

odpadá

Hv

6.B

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Čj

6.A

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj2)+

 

Sportovní turnaj školy

Dékányová Eva

1.hod

odpadá

Čj

6.D

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

D

6.D

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Čj

6.B

 

Sportovní turnaj školy

Egerová Anna

2.hod

odpadá

M

9.A

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

M

9.B

 

Sportovní turnaj školy

Forstová Irena

1.hod

odpadá

Čj

9.A

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

D

9.C

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Ov

6.B

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Čj

8.B

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Ov

6.A

 

jiný důvod

Frček Michal

3.hod

odpadá

Tv

9.A (Chl)

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Infp

7.B (Inf1)

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Tv

8.A (Chl)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

9.C (Pč1)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

9.C (Pč1)

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Tv

7.A (Chl)

 

jiný důvod

Halíková Marie

3.hod

odpadá

M

7.A

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

M

6.D

 

Sportovní turnaj školy

 

7.hod

odpadá

Fy

9.A

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Fy

7.A

 

jiný důvod

Hašková Ivana

1.hod

odpadá

Z

8.B

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Tv

9.A (Dív)

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Z

6.C

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Z

6.B

 

jiný důvod

Holoubková Olga

1.hod

odpadá

Čj

9.B

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Hv

7.D

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Hv

6.C

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj2)

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj2)

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Hv

7.A

 

jiný důvod

Kalinová Olga

5.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj1)+

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Nj

9.A (Nj4)+

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

Tv

6.C (Chl)

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Tv

7.A (Dív)

 

jiný důvod

Kubalová Martina

1.hod

odpadá

Pp

7.C

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Pp

9.B

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Pp

7.A

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Ch

8.C

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Pp

7.B

 

jiný důvod

Kufnerová Marie

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj1)+

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj1)+

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj1)

 

Sportovní turnaj školy

Konopová Jana

1.hod

odpadá

M

7.D

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

M

9.C

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Fy

7.D

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

M

7.B

 

Sportovní turnaj školy

Kozová Zdeňka

1.hod

odpadá

Vv

7.A

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Vv

7.A

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

6.D (Pč2)

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

6.D (Pč2)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

Vv

9.B

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Vv

9.B

 

jiný důvod

Kubal Tomáš

6.hod

odpadá

Vz

8.C

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Tv

6.A (Chl)

 

jiný důvod

Kupilíková Alena

3.hod

odpadá

Čj

8.A

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Čj

9.C

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Tv

8.A (Dív)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

Tv

6.C (Dív)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Tv

6.A (Dív)

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Ov

8.B

 

jiný důvod

Láska Jiří

5.hod

odpadá

7.C (Pč2)

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

7.C (Pč2)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

9.C (Pč2)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

9.C (Pč2)

 

jiný důvod

Matulková Zuzana

1.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj1)

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj1)

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Čj

7.B

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Aj

8.A (Aj1)

 

Sportovní turnaj školy

Milsimerová Gabriela

1.hod

odpadá

Ch

9.C

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Pp

8.A

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Ch

8.B

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Ch

9.A

 

Sportovní turnaj školy

 

8.hod

odpadá

Ch

8.A

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Vz

8.A

 

jiný důvod

Mrkosová Jana

1.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj2)

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj2)

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj3)+

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj1)

 

Sportovní turnaj školy

Rybár Ivan

2.hod

odpadá

M

8.C

 

Sportovní turnaj školy

Rybárová Jana

1.hod

odpadá

M

8.A

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

M

6.B

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

M

8.B

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Fy

8.A

 

Sportovní turnaj školy

 

7.hod

odpadá

Fy

8.B

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Hv

8.B

 

jiný důvod

Rybárová Petra

2.hod

odpadá

D

7.B

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

D

8.C

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Vv

6.A

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Vv

6.A

 

Sportovní turnaj školy

 

8.hod

odpadá

Vv

8.C

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Vv

8.C

 

jiný důvod

Štenglová Petra

1.hod

odpadá

M

6.A

 

Sportovní turnaj školy

 

2.hod

odpadá

M

7.C

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

M

6.C

 

Sportovní turnaj školy

Tauer Stanislav

1.hod

odpadá

Čj

6.C

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Čj

8.C

 

Sportovní turnaj školy

Thomayerová Vladislava

1.hod

odpadá

Z

7.B

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Z

9.B

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Z

7.C

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj2)+

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Nj

9.A (Nj5)+

 

jiný důvod

Váchalová Božena

4.hod

odpadá

Infp

7.B (Inf2)

 

Sportovní turnaj školy

Vančurová Dagmar

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj2)+

 

Sportovní turnaj školy

 

3.hod

odpadá

Čj

7.C

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Čj

7.D

 

Sportovní turnaj školy

Vlčková Dagmar

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj3)

 

Sportovní turnaj školy

 

4.hod

odpadá

Aj

8.A (Aj2)

 

Sportovní turnaj školy

 

5.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj3)+

 

Sportovní turnaj školy

 

6.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj6)+

 

jiný důvod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (sudý)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

6.D

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

7.D

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

8.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.A

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.B

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

9.C

TH

TH

TH

TH

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Copáková Michaela

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj2)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Dékányová Eva

2.hod

odpadá

Čj

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

D

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

D

6.B

 

jiný důvod

Egerová Anna

1.hod

odpadá

M

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Forstová Irena

1.hod

odpadá

D

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Čj

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Čj

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

D

7.A

 

jiný důvod

Frček Michal

4.hod

odpadá

Infp

7.A (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Infp

7.D (Inf1)

 

jiný důvod

Halíková Marie

1.hod

odpadá

M

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Infp

7.A (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Fy

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Fy

8.C

 

jiný důvod

Hašková Ivana

1.hod

odpadá

Tv

8.C (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Tv

9.C (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Tv

8.B (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Tv

9.B (Dív)

 

jiný důvod

Holoubková Olga

1.hod

odpadá

Hv

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Hv

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.B (Aj2)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Čj

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Kalinová Olga

1.hod

odpadá

Nj

7.D (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

8.C (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Nj

8.A (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Tv

6.B (Dív)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Kufnerová Marie

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj1)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj5)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Konopová Jana

1.hod

odpadá

M

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

M

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Fy

7.B

 

jiný důvod

Kozová Zdeňka

2.hod

odpadá

Z

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Z

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Vv

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Vv

8.B

 

jiný důvod

Kubal Tomáš

3.hod

odpadá

Pp

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Tv

9.B (Chl)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

Tv

7.C (Chl)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Tv

7.B (Chl)

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Tv

7.D (Chl)

 

jiný důvod

Kupilíková Alena

3.hod

odpadá

Čj

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Čj

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Ov

6.C

 

jiný důvod

Láska Jiří

1.hod

odpadá

Tv

8.C (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Tv

9.C (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Tv

8.B (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Tv

6.B (Chl)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Infp

6.B (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

7.hod

odpadá

9.A (Pč2)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

9.A (Pč2)

 

jiný důvod

Málek Miroslav

1.hod

odpadá

Infp

9.A (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Infp

8.B (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Matulková Zuzana

1.hod

odpadá

Čj

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj1)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Milsimerová Gabriela

5.hod

odpadá

Pp

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Pp

6.D

 

jiný důvod

Mrkosová Jana

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj3)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Čj

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.C (Aj3)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Rybár Ivan

5.hod

odpadá

M

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Rybárová Jana

1.hod

odpadá

M

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

8.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

6.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Rybárová Petra

2.hod

odpadá

D

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Vz

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Ov

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Vz

9.C

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

Tv

7.C (Dív)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Tv

7.B (Dív)

 

jiný důvod

Štenglová Petra

1.hod

odpadá

M

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Infp

6.C (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

M

6.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Infp

6.B (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Tauer Stanislav

2.hod

odpadá

Čj

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Čj

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Ov

7.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Thomayerová Vladislava

1.hod

odpadá

Nj

7.D (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

8.C (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Z

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Váchalová Božena

1.hod

odpadá

Infp

9.A (Inf2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Infp

8.B (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Infp

6.C (Inf1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Vv

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Vv

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

6.hod

odpadá

Infp

7.D (Inf2)

 

jiný důvod

 

8.hod

odpadá

Z

7.D

 

jiný důvod

 

9.hod

odpadá

Tv

7.D (Dív)

 

jiný důvod

Vančurová Dagmar

2.hod

odpadá

Ov

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Čj

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Čj

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Ov

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

Vlčková Dagmar

1.hod

odpadá

Vv

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Vv

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Nj

8.A (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Aj

9.B (Aj4)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

5.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (sudý)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

6.B

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

6.C

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

6.D

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

7.A

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

7.B

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

7.C

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

7.D

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

8.A

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

8.B

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

8.C

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

9.A

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

9.B

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

9.C

TH

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Copáková Michaela

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj2)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

4.hod

odpadá

Čj

6.A

 

zrušeno

Dékányová Eva

2.hod

odpadá

Čj

6.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

D

9.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

D

6.D

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čj

6.D

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

8.B

 

zrušeno

Egerová Anna

4.hod

odpadá

M

9.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

9.B

 

zrušeno

Forstová Irena

1.hod

odpadá

D

9.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Čj

8.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Čj

9.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

D

9.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

7.D

 

zrušeno

Frček Michal

2.hod

odpadá

Tv

9.A (Chl)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

7.A (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Infp

8.A (Inf1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Infp

7.C (Inf1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Z

8.A

 

zrušeno

Halíková Marie

1.hod

odpadá

M

7.A

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

M

6.D

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Fy

9.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

9.A

 

zrušeno

Hašková Ivana

1.hod

odpadá

Z

6.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Tv

9.A (Dív)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Z

8.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Z

6.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Z

8.C

 

zrušeno

Holoubková Olga

1.hod

odpadá

Hv

6.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Čj

9.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Hv

9.B

 

zrušeno

Kalinová Olga

1.hod

odpadá

Nj

7.B (Nj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

7.C (Nj1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

7.A (Dív)

 

zrušeno

Kufnerová Marie

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj1)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj1)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj1)

 

zrušeno

Konopová Jana

1.hod

odpadá

M

9.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

7.D

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Vz

6.C

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

7.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

9.C

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fy

7.D

 

zrušeno

Kozová Zdeňka

5.hod

odpadá

6.B (Pč2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

6.B (Pč2)

 

zrušeno

Kubal Tomáš

3.hod

odpadá

Vz

6.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Pp

7.D

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Pp

8.C

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

6.D (Chl)

 

zrušeno

Kupilíková Alena

3.hod

odpadá

Čj

9.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čj

8.A

 

zrušeno

Matulková Zuzana

1.hod

odpadá

Aj

8.A (Aj1)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

3.hod

odpadá

Aj

7.C (Aj2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj1)

 

zrušeno

Milsimerová Gabriela

1.hod

odpadá

Ch

9.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Pp

9.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Pp

6.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Vz

8.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

zrušeno

Mrkosová Jana

1.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj3)+

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Čj

7.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

7.D (Aj1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

8.C (Aj2)

 

zrušeno

Rybár Ivan

2.hod

odpadá

M

8.C

 

zrušeno

Rybárová Jana

1.hod

odpadá

M

8.B

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

8.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Fy

8.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

6.B

 

zrušeno

Rybárová Petra

1.hod

odpadá

D

8.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

D

7.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

D

7.C

 

zrušeno

Štenglová Petra

1.hod

odpadá

M

7.C

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

M

6.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

6.C

 

zrušeno

Tauer Stanislav

3.hod

odpadá

Čj

8.C

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čj

6.C

 

zrušeno

Thomayerová Vladislava

1.hod

odpadá

Nj

7.B (Nj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Nj

7.C (Nj2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Z

7.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Nj

8.B (Nj2)

 

zrušeno

Váchalová Božena

4.hod

odpadá

Infp

8.A (Inf2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Infp

7.C (Inf2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

6.D (Dív)

 

zrušeno

Vančurová Dagmar

1.hod

odpadá

Ov

7.D

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj2)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ov

7.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ov

9.C

 

zrušeno

Vlčková Dagmar

1.hod

odpadá

Aj

8.A (Aj2)

 

TŘÍDNICKÁ HODINA

 

2.hod

odpadá

Aj

6.D (Aj3)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Nj

8.B (Nj1)

 

zrušeno

 

Zpracováno v systému Bakaláři