Návštěva z Furth im Wald🇩🇪

Žáci 8.D měli možnost strávit jedno dopoledne s rodilými mluvčími a vyzkoušet si komunikaci v němčině.

21. 6. k nám přijelo 18 sedmáků z Furth im Wald a naši osmáci měli za úkol je provést po škole a ukázat jim učebny, šatny, školní jídelnu, tělocvičnu, chovatelský kroužek a  jiná zajímavá místa v naší škole. Poté se všichni společně vydali na náměstí, kde probíhalo sportovní dopoledne mladých. Většina žáků si tuto akci moc užila. Těšíme se, až se na podzim setkáme se svými skorovrstevníky ve Furth im Wald.
D. Vlčková
Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com