Okresní kolo zeměpisné olympiády

Dne 22. 2. 2023 se 6 dětí naší školy účastnilo OK v zeměpisné olympiádě. Všichni museli projít geografickou i praktickou částí a také pracovali s atlasem. Nejlépe z našich se umístili žáci 7. A Štengl Filip, který ze 100b. získal 86 a obsadil tak krásné 1. místo a ve stejné kategorii na 9. místě skončil Vrobel J. V druhé desítce byli i ostatní žáci: Tipplová M. (6.B), Svoboda M. (6.C)- kategorie A, Jandová N. (9.C) a Soukupová P. (9.E)-obě kategorie C. Všem žákům děkuji za úspěšnou reprezentaci školy. Všichni budeme držet palce Filipovi na konci března, kdy pojede na krajské kolo do Plzně.
(Zpracovala: B. Váchalová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com