Projekt Pilné včelky 🐝

První květnový týden probíhal ve třídě 2.B projekt Pilné včelky. Žáci zjišťovali v jednotlivých skupinách veškeré informace o včele medonosné, jakou úlohu plní včelí královna, trubci a dělnice. Proč jsou vlastně včely pro náš život tak důležité. Vyrobili si vlastní včelí úl z papírového kartonu a nakonec navštívili včelaře, který jim ukázal, jak o včelky správně pečovat. Děkujeme panu Ing. Z. Wolfovi za praktickou exkurzi a trpělivost.

Třída 2. B (p. uč. Jindřichová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com