Adaptační kurz 6. B

V pondělí 11.10. se žáci ze 6.B zúčastnili „adapťáku“, který se trochu netradičně konal na půdě školy. Tímto bych chtěla poděkovat Janě Hendrichové z PPP, že byla ochotná přijít i v jiném než původně naplánovaném termínu a pí uč. Aleně Kupilíkové a Dagmar Vančurové, že toto setkání zprostředkovaly. Díky tomu jsem měla možnost svoji třídu poznat i trochu jinak než pouze ve školních lavicích a odpoledne jsme si užili na Lasergame.

pí uč. M. Kufnerová

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com