Od 1. 1. 2023 realizuje naše škola projekt „Šablony IV – Základní škola Domažlice, Komenského 17“ reg. č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0006215 v rámci výzvy č. 02_22_002 s názvem Šablony pro MŠ a ZŠ I v aktuálním znění, priority 2 – Vzdělávání v rámci Operačního programu Jan Amos Komenský v celkové výši 3.467.990,- Kč.

V rámci projektu pracuje na škole školní asistent, který na určité období poskytuje větší podporu zejména žákům ohroženým školním neúspěchem. Spolupracuje s rodiči žáků, zprostředkovává komunikaci mezi rodinou a školou a pomáhá při rozvoji mimoškolních aktivit. 

Druhou podpořenou oblastí je vzdělávání pracovníků ve vzdělávání ZŠ. Cílem aktivity je podpořit profesní růst pracovníků ve vzdělávání ZŠ (včetně ostatních pracovníků ve vzdělávání) pomocí dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání.

Třetí oblast je směrována na inovativní vzdělávání žáků v ZŠ a účastníků zájmového vzdělávání ve školní družině. Cílem aktivity je osobnostní a sociální rozvoj žáků ZŠ a jejich podpora v rozvoji znalostí a dovedností s využitím inovativních forem výuky a vzdělávání prostřednictvím netradičních vzdělávacích metod a strategií, které vedou žáka k rozvoji kreativity, talentu a samostatnosti. Aktivita dále cílí na snižování předčasných odchodů ze vzdělávání.

Věříme, že se nám podaří prostřednictvím uvedených aktivit společně dosáhnout úspěchu v dalším rozvoji znalostí a dovedností našich žáků.

Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com