Projekty:bullet „Podpora interaktivity ve výuce pomocí ICT nástrojů“bullet „Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Plzeňském kraji
Naše škola je zapojená do projektu Výzva č. 51 v oblasti podpory 1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).
Tento projekt je zaměřen na zvýšení kompetencí pedagogických pracovníků základních a středních škol při integraci informačních a komunikačních technologií (ICT) do výuky.
Projekt „Podpora interaktivity ve výuce pomocí ICT nástrojů“ v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, registrační číslo CZ.1.07/1.3.00/51.0033 je realizován v období 09/2014 – 7/2015.
Více informací o projektu
Již druhým rokem se naše škola účastní nového projektu „Podpora technického a přírodovědného vzdělání v Plzeňském kraji“ pod záštitou Základní školy a Odborného školy v Horšovském Týně, Nádražní 89. Projekt se uskutečňuje v Poběžovicích a je rozdělen na celodenní výuku, kterou žáci absolvují celkem osmkrát, a kroužek, který se koná každý měsíc po celý školní rok.
 Celodenní výuka s názvem „A je to“ je pro osm žáků a probíhá vždy v bloku pěti vyučovacích hodin (matematika, přírodopis, chemie, fyzika a pracovní činnosti), přičemž jsou žáci motivováni ke konstrukční práci se dřevem s použitím tesařských nástrojů a elektrického nářadí. Kroužek „Zlaté ručičky“ je zaměřen na odborné práce v tesařské dílně, účastní se jej dva žáci. Všichni žáci i dozor z naší školy mají vždy zajištěnou dopravu autobusem. V rámci tohoto přínosného projektu se žáci dostávají i na různé exkurze.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com