Adaptační kurz 6. D

V pátek 22. 10. se žáci 6.D zúčastnili adaptačního kurzu. Dosyta si ho užili v KC Pivovar Domažlice, kde měli mimo jiné k dispozici i krásný nový taneční sál. Ten se jim moc hodil nejen na některé aktivity pečlivě připravené Janou Hendrichovou z PPP, ale i na “přestávkovou” vybíjenou VŠICHNI PROTI VŠEM. Janě Hendrichové patří srdečný dík za skvěle připravený program a paní učitelce Dagmar Vančurové za to, že s námi strávila odpoledne na dětském hřišti, a hlavně žákům 6.D, kteří ukázali, že jsou dobrá parta a že si školní akce umí dosyta užít a zorganizovat si zábavu i sami.
(pí uč. Dagmar Vlčková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com