Atletický čtyřboj – okr. kolo st. žáků

V pátek 5. 5. 2023 proběhlo okresní kolo starších žáků a žákyň Atletického čtyřboje. Naše družstvo ve složení : M. Pospíšilová (9. C), N. Šotová a E. Látková (obě 9. B), S. Kitzbergerová a V. Soldánová (obě 9. D) dosáhlo až na stříbrnou příčku. Všechna děvčata soutěžila ve 4 disciplínách a celkem získaly 5670bodů. Parádně vyšlo počasí, výkony byly pěkné a celá akce měla dobrou atmosféru. Mezi naše nejlepší závodnice patřila Nikola Šotová, která se v jednotlivcích umístila na krásném 2. místě. Gratulujeme. Všem závodnicím děkuji za reprezentaci.(B. Váchalová)

Předchozí

Další

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com