Atletický čtyřboj – StŽ

Ve čtvrtek 29. 9. se žáci 8. – 9. tříd zúčastnili okresního kola Atletického čtyřboje a prezentovali se velmi kvalitními výkony. Chlapci ve své kategorii zvítězili a zaslouženě postoupili do krajského kola do Přeštic. Děvčata obsadila krásné 2. místo. Výbornou výkonnost našich žáků dokazuje také umístění v individuální kategorii, kdy Nikola Šotová vybojovala mezi dívkami druhé místo a Radim Švajner a Václav Milsimer mezi chlapci brali 1. a 3. místo.
Všem srdečně blahopřejeme.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com