Atletický Pohár rozhlasu – starší žáci

Středa 4. 5. byl den jako stvořený pro vítězství. Počasí od rána vybízelo k mimořádným atletickým výkonům a naši sportovci toto potvrdili i překonáním osobních rekordů. Nebyla nouze ani o dramatické momenty v podobě pádu při předávce štafety, ale skvělá Šárka Konopová to nevzdala a navzdory bolestivému zranění doběhla jako třetí. Všichni kluci i dívky se prali o vítězství s vervou sobě vlastní a jejich snaha a vzájemná podpora přinesly vytoužené ovoce v podobě medailových pozic. Dívky zaslouženě vystoupaly na bronzovou příčku a kluci si společnými silami vybojovali ZLATO! Přejeme jim z celého srdce, aby svoje kvality potvrdili i v krajském kole, které je čeká 26.5.2022.
(pí uč. P. Rybárová a p. uč. T. Kubal)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com