DEN S NEMOCNICÍ S PARTNERSKOU ŠKOLOU

DEN S NEMOCNICÍ S PARTNERSKOU ŠKOLOU
Domažlická nemocnice připravila akci pro školáky i předškoláky z Domažlic. V úterý 11. června 2024 se všichni v nemocničním parku dozvěděli zajímavosti o poskytování první pomoci, seznámili se s prací zdravotníků či hasičů, s riziky úrazů a měli možnost získat tašky s dárky. Žáci 8.D si navíc dokázali, že se umějí skvěle věnovat malým žáčkům z partnerské školy Grundschule Furth im Wald, postarat se o ně, provést je stanovišti, aby všichni splnili jednotlivé úkoly, a za použití překladače v mobilních telefonech  i soutěžit ve  skupinách mezi sebou. V dopoledních hodinách se všichni společně vydali ještě na dětské hřiště k plaveckému bazénu.   Zde obdrželi sladkou odměnu za skupinovou soutěž ti nejlepší.
D. Vlčková
Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com