Derby mezi sedmičkami bylo vítězné pro 7. D

Dne 17. 6. došlo k zúčtování mezi třídami 7. D a 7. B ve fotbalovém zápase, kdy vyzyvatelem bylo „Déčko“. Stále je trápila loňská prohra s „Béčkem“ nejtěsnějším jednogólovým rozdílem.  Béčko se k hozené rukavici postavilo čelem a do zápasu vstoupilo parádním úvodním golem skvělého útočníka a fotbalového mága Dominika Šota.  Svoje herní kvality mužstvo pana učitele Frčka podtrhlo druhou brankou, za kterou by se nemusela stydět ani taková hvězda jako Patrik Schick. V tuto chvíli by sázkařská komunita nevsadila na vítězství nebo alespoň remízu “Déčka“ ani halíř a spíše by se přiklonila k triumfu „Béčka“. Jenže v týmu vedeného skvělým kapitánem Radimem Švajnerem se probudila spící šelma a družstvo se v momentě proměnilo ve vítězný válec, který vše, co mu stojí v cestě za prvenstvím, jednoduše převálcuje. Jejich obrana byla skoro neprorazitelná a útok tak úderný, že i výtečný brankář Jan Budka koukal, jak se síť za jeho zády rozvlnila ještě 5x. Výsledek zápasu, který byl velmi bohatý na gólové šance a skvělé fotbalové momenty, je 5:4 pro třídu 7. D!!!  Tento emočně vypjatý duel měl pod kontrolou sudí pan učitel Michal Tesař, který svoji roli zvládl naprosto bravurně a s klidem profesionála. Skvělou atmosféru zápasu podtrhl fanouškovský kotel příznivců z obou tříd a i skvělé promo video, které je dílem počítačového kouzelníka Davida Vlnatého ze 7. B. Všem zúčastněným děkujeme a už teď se těšíme na další vzájemné zápasy.

(p. uč. Michal Frček, Michal Tesař a Petra Rybárová)

Comments are closed.