Derby mezi sedmičkami bylo vítězné pro 7. D

Dne 17. 6. došlo k zúčtování mezi třídami 7. D a 7. B ve fotbalovém zápase, kdy vyzyvatelem bylo „Déčko“. Stále je trápila loňská prohra s „Béčkem“ nejtěsnějším jednogólovým rozdílem.  Béčko se k hozené rukavici postavilo čelem a do zápasu vstoupilo parádním úvodním golem skvělého útočníka a fotbalového mága Dominika Šota.  Svoje herní kvality mužstvo pana učitele Frčka podtrhlo druhou brankou, za kterou by se nemusela stydět ani taková hvězda jako Patrik Schick. V tuto chvíli by sázkařská komunita nevsadila na vítězství nebo alespoň remízu “Déčka“ ani halíř a spíše by se přiklonila k triumfu „Béčka“. Jenže v týmu vedeného skvělým kapitánem Radimem Švajnerem se probudila spící šelma a družstvo se v momentě proměnilo ve vítězný válec, který vše, co mu stojí v cestě za prvenstvím, jednoduše převálcuje. Jejich obrana byla skoro neprorazitelná a útok tak úderný, že i výtečný brankář Jan Budka koukal, jak se síť za jeho zády rozvlnila ještě 5x. Výsledek zápasu, který byl velmi bohatý na gólové šance a skvělé fotbalové momenty, je 5:4 pro třídu 7. D!!!  Tento emočně vypjatý duel měl pod kontrolou sudí pan učitel Michal Tesař, který svoji roli zvládl naprosto bravurně a s klidem profesionála. Skvělou atmosféru zápasu podtrhl fanouškovský kotel příznivců z obou tříd a i skvělé promo video, které je dílem počítačového kouzelníka Davida Vlnatého ze 7. B. Všem zúčastněným děkujeme a už teď se těšíme na další vzájemné zápasy.

(p. uč. Michal Frček, Michal Tesař a Petra Rybárová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com