Dobrá srdce žáků 7.D

13. února odpoledne se žáci 7.D vydali obtěžkáni cca 30 kg krmiva pro psy a různých potravinových doplňků na cestu do útulku v Havlovicích. Toto zboží nakoupili za část peněz, které si vydělali na vánočním jarmarku ve škole. Paní v útulku nám ukázala, jak opuštění pejsci žijí, a toho nejhodnějšího pejska nám i půjčila. Vrátili jsme se domů unaveni, zabláceni, ale spokojeni, že dobrá věc se podařila. Slova radosti a chvály na FB stránkách na sebe nenechala dlouho čekat a pejsci si teď už určitě pochutnávají na dobrotách od nás. Veliký dík patří i několika rodinám žáků 7.D, které se na této akci také finančně podílely.
(pí Dagmar Vlčková, třídní učitelka)

Předchozí

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com