Exkurze do Třeboně za rybníkáři

V pondělí 17.10. se vybraní žáci (především rybáři) zúčastnili exkurze do Třeboně. Tuto akci organizovalo Gymnázium J.Š. Baara v Domažlicích, se kterým spolupracujeme. Žáci navštívili nově zrekonstruovanou rybářskou a vodohospodářskou školu Jakuba Krčína, poslechli si velmi zajímavou přednášku o rybníkářství a chovu ryb a zúčastnili se výlovu rybníka Velký Tisý. Na závěr si mohli zblízka prohlédnout některé čerstvě ulovené exempláře, mezi nimi i naši největší rybu – sumce.
Počasí nám přálo, akce se vyvedla, děkujeme Gymnáziu J.Š. Baara za pozvání a zrealizování exkurze.
(pí uč. M. Kubalová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com