HW a SW dílna: Projektový den plný technické zábavy!

V termínech 18. a 19. 3. 2024 se na naší škole budou konat projektové dny, které budou cíleně zaměřené na žáky 7. tříd. Tématem bude HW a SW dílna, díky níž se žáci ponoří do světa hardware (tj. fyzických komponentů počítačů) a software (programů a aplikací).

Garantem projektových dnů bude expert v technologiích Ing. Pavel Karlovec, který s naší školou navázal spolupráci. Do dalšího roku společně připravujeme technologický kroužek – HW a SW dílna.

 

Projektový den bude nejen zábavný, ale také vzdělávací. Žáci si osvojí základy programování, pochopí, jak funguje hardware a v neposlední řadě si potvrdí, že technologie jsou součástí našeho každodenního života. Možná společně objevíme budoucí inženýry, programátory nebo designéry!

Věříme, že projektové dny v této podobě budou pro naše žáky obrovským přínosem. Ať žijí HW a SW dílny! 🌟

Michal Frček, ICT koordinátor

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com