Jarní zastavení v 3.D

V minulých dnech prožili žáci 3.D dvě hezké akce, na něž budou jistě v budoucnu vzpomínat.

Do hudebny naší školy pozvali rodiče, sourozence a známé, aby je pobavili svým pásmem písniček, tanců, reklam a hlavně divadlem Sněhurka a sedm trpaslíků. Besídka s názvem Vozilo se na jaře… opravdu jarem “voněla”a všichni si ji náležitě užili.
Den poté žáci vyrazili do přírody a v rámci akce Ukliďme Česko vyčistili úsek od bývalé tankové cesty po baseballové hřiště. Nevěřili, že mohou lidé jen tak do přírody vyhodit např. vysavač, váhu či demižon.

Za odměnu si pochutnali na buřtících od Domažlických městských lesů.

 

Eva Tomanová

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com