Jsme stříbrní v kraji v přespolním běhu

Minulý čtvrtek se v Borském parku v Plzni konalo krajské kolo v přespolním běhu základních škol. Komenského 17 měla v nominaci o krajský pohár dvě družstva a sice mladší žákyně a mladší žáky. Šestičlenná družstva si to rozdala na perfektně připravené travnaté trati za téměř letního slunečného počasí. Naši chlapci doběhli společně kolem desátého místa, ale nestačili na vítěznou 33. ZŠ z Plzně, která ovládla závod stylem start – cíl. Vybojovali tedy krásné stříbrné medaile v sestavě Pavel a Petr Rejtharovi, Adam Pangrác, David Jahn, Matyáš Balín a Matyáš Vlk.

Naše děvčata otvírala závod vůbec prvním během dlouhým 1500 metrů. Nejrychlejší závodnice sice naše holky nezachytily, ale v konečném součtu umístění děvčata vybojovala rovněž krásné stříbro. Sestava mladší žákyň měla tuto podobu: Adéla Formánková, Nela Burešová, Karolína Kokaislová, Týna Burdová, Kateřina Marešová. Na závěr celého sportovního dne jsme doplnili „kalorie“ u pana Donalda.
Všem reprezentantům naší školy patří veliké DÍKY.
(p. uč. T. Kubal)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com