Krajské kolo zeměpisné olympiády

Výborný výsledek v krajském kole zeměpisné olympiády.

Dne 29. 3 naši školu vzorně reprezentoval žák 7. A Filip Štengl. Vědomostní znalosti zeměpisné olympiády byly rozděleny do tří částí- práce s mapou, teoretická a praktická část. Filip se se vším dobře vypořádal a dokázal se dostat až na stříbrnou příčku. Bohužel se v kategorii B nepostupovalo dál, tedy doufáme, že si vše vynahradí příští rok. Filip získal  knižní publikace, časopisy a možnost účastnit se 5denního letního kempu. Filipovi, moc ti gratulujeme k 2. místu.
Zpracovala: B. Váchalová

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com