McDonad’s Cup v Domažlicích

Tento týden proběhl na stadionu Střelnice v Domažlicích 23. ročník oblíbeného fotbalového turnaje McDonald’s Cup. Turnaj byl pořádán ve dvou kategoriích pro žáky 1. – 3. třídy a 4. – 5. třídy. Velmi úspěšně si vedli naši žáci v první kategorii, kterým se po výborném výkonu podařilo celý turnaj ovládnout a zaslouženě zvítězili. Žáci 4. – 5. třídy obsadili 7. místo. Všichni chlapci i děvčata si zaslouží velké poděkování za výborné výkony.
(p. uč. M. Tesař)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com