Mikulášské bruslení

V pondělí 5. 12. se na zimním stadionu v Domažlicích uskutečnilo každoroční Mikulášské bruslení. Naše škola si najala svato-nesvatou pětici, a to tři pekelné čerty, jednoho nebeského anděla a také samotného svatého Mikuláše. Hodní žáci přednášeli krásné básničky či zpívali písničky, za které dostali odměnu v podobě malé sladkosti. Ti zlobivější provokovali pekelníky, až jsme se chvílemi obávali, že si je vezmou s sebou do pekla. Nakonec vše dobře dopadlo, děti si akci moc užily a čerti odešli s prázdnou.
(p. uč. O. Polák)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com