Naše deváťandy ve středu 9.11. – FLORBAL

Přehrály všechny týmy v tabulce svojí aktivitou na bránu a výbornou obranou a nepolevily ani v semifinále proti H. Týnu a po výhře 5 : 0 se dostaly do finále. Opět výborným výkonem 3 : 1 proti Kolovči zaslouženě zvítězily a tak 6.12.v Rokycanech budou bojovat v krajském finále. Složení týmu: Denisa Karolyi – nejlepší střelkyně, Klaudie Antony, Nikola Šotová, Eliška Látková, Simona Kitzbergerová, Veronika Soldánová, Davida Kodadová, Stajková Vanessa, Rojtová Ilona, Fidrantová Eva, Lucie Řeháková a gólmanka Eliška Brázdová. Úspěch v kraji by si zasloužily, tak budeme fandit. Uč. TV Ivana Hašková

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com