Návštěva Prahy a Národního divadla

Nejen sportem, ale i kulturou žijí naši žáci. V minulém týdnu vyrazily třídy 9.C a 9.E do Prahy. Program začal na Pražském hradě, kde žáci navštívili Chrám sv. Víta a Zlatou uličku. Při procházce Prahou viděli potom některé pražské památky a dominanty,  Rudolfinum, Pařížskou ulici, Obecní dům aj.  Vrcholem dne bylo zhlédnutí  večerního představení hry Kráska a zvíře v Národním divadle. Zmodernizovaná verze plná zvukových i světelných efektů se líbila.  A jako to všem večer slušelo? Můžete si ověřit na  fotografiích.
Děkuji zúčastněným kolegům p. Tauerovi a pí Kubalové za spolupráci a pomoc s organizací této akce.
(pí uč. A. Kupilíková)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com