OK v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 15.2. se konalo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. V domažlickém Dominu naši školu reprezentovali ve dvou kategoriích vždy dva žáci. Mezi mladšími (6. a 7. ročníky) se nejlépe dařilo Phan Dieu Linh – Míše  (7.B), která skončila v konkurenci dalších 16 soupeřů na pěkném 4. místě. Thi Anh Tu Phamová – Diana (6.B) obsadila mezi většinou staršími žáky hezké 9. místo.

Ve vyšší kategorii II.A (8. a 9. ročníky) se mezi dalšími 17 soutěžícími na velmi pěkném 7. místě umístila Anh Duong Nguyen – Lucka (8.A). Ve stejné kategorii reprezentovala naši školu i  Adéla Blažková  (9.B), která skončila na 12. místě.

 

Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů nejen v angličtině👏🇬🇧

 

                              (Mgr. J. Mrkosová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com