Okresní kola soutěže škol v basketbalu dívek

Starší dívky:

Krajské finále – bravo!!

Tým starších děvčat dokázal zvítězit v okresním kole v basketbalu a zajistil si tak postup do krajského kola. Holky podávaly během turnaje, do kterého bylo přihlášeno cekem osm základních škol, skvělé výkony a do finále postoupily bez jediné porážky. Ve finálovém zápase se střetly s velmi silným soupeřem ze Základní školy Mrákov, se kterým děvčata po úvodních minutách prohrávaly 0:8. Holkám se však podařilo nakonec zápas zvrátit nejen díky vynikajícímu výkonu kapitánky týmu K. Antony, ale také díky skvělému nasazení všech hráček ve složení K. Frčková (8. A), Z. Jindřichová (8. A), A. Pivoňková (8.C) – nejvíce bodující hráč, N. Švarcová (8. D), D. Doktorová (9. A,) E. Látková (9. B), K. Baláková (9. C), V. Soldánová (9. D) a S. Kitzbergerová (9. D).
Do krajského kola, které proběhne 20. dubna v Přešticích, přejeme děvčatům hodně štěstí a ještě více vstřelených košů. (p. uč. Ledvinová)

Mladší dívky:

Super výsledek!!!
“ V kategorii mladších dívek se zúčastnily turnaje dívky 7. ročníků ve složení Váchalová Laura, Kestová Veronika, Sladká Lucie, Paidarová Bára, Kinclová Vendula,
Toupalová Agáta, Vajdíková Emma, Burešová Nela, Šperlová Valerie a Bačeová Simona. Do turnaje se přihlásilo celkem 6 týmů. Po odehrání skupiny skončila děvčata na druhém místě v tabulce, ale po vítězném zápase s vedoucím týmem ze druhé skupiny, si děvčata zahrála ve finále o 1. místo. Po velice tvrdém a vyrovnaném boji se ZŠ Msgr. Staška vyhrála děvčata s výsledným skórem 13 : 6. Všem moc gratuluji a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.
(p.uč. Kalinová)

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com