Okresní kolo basketbalu mladších hochů

V pondělí 18. 3. změřili své síly mladší hoši na turnaji pořádaném Novou školou v Domažlicích.

Od prvních zápasů ve skupině si naši kluci vedli velmi dobře, když spolehlivě přehrávali soupeře ze skupiny, kterými byli postupně Kdyně, Bělá nad Radbuzou a Klenčí. Třemi vítězstvími si naši kluci zajistili přímý postup do finále, kde na ně čekal soupeř z Mrákova. Po herně vyrovnaném začátku se ukázalo, že efektivnější v zakončení jsme my a tak jsme soupeři odskočili o 10 bodů. Tento náskok si kluci pohlídali až do závěrečného hvizdu a tak se mohli zaslouženě radovat z poháru pro vítěze.

Po celou dobu turnaje všichni hoši poctivě makali a za vzornou reprezentaci naší školy jim patří velký dík.

 

p. uč. Kubal

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com