Okresní kolo FLORBAL – ml. žákyně

Dne 3. 11. 2022 bylo OK ve florbale ve sportovní hale Domažlice. Turnaje se zúčastnila 4 družstva. První zápas nastoupila dvě domažlická družstva. Krásný gól v prvním poločase, srovnal v druhém tým Msgre. Vyrovnaný zápas rozhodly nájezdy, se skórem 1:2 pro druhý tým. Další zápas hrála naše děvčata se ZŠ Bělá- budoucím vítězem turnaje. O silném útoku nás přesvědčil soupeř svými 6 góly. Nám chyběla sehranost, důraz a ani snaha brankářky nepomohla, zápas skončil 5:1. Posledním soupeřem byla ZŠ Staňkov a to jsme měly jednoznačně převahu my. Poslední zápas si děvčata užila, tentokrát důrazný útok a pěkné přihrávky nám přinesly vítězství 6:0. Mezi nejlepší útočnice patřila K. Marešová, K 3. místu dál pomohly: Váchalová L., Váchalová V., Kinclová V., Kokaislová K., Krumlová Z., Paidarová B., Sladká L., Bačeová S., Kestová V., Toupalová A., Vajdíková E. V turnaji jsme skončily na pěkném 3. místě, děkuji.
Zpracovala: B. Váchalová

 

 

Comments are closed.