Okresní kolo FLORBAL – ml. žákyně

Dne 3. 11. 2022 bylo OK ve florbale ve sportovní hale Domažlice. Turnaje se zúčastnila 4 družstva. První zápas nastoupila dvě domažlická družstva. Krásný gól v prvním poločase, srovnal v druhém tým Msgre. Vyrovnaný zápas rozhodly nájezdy, se skórem 1:2 pro druhý tým. Další zápas hrála naše děvčata se ZŠ Bělá- budoucím vítězem turnaje. O silném útoku nás přesvědčil soupeř svými 6 góly. Nám chyběla sehranost, důraz a ani snaha brankářky nepomohla, zápas skončil 5:1. Posledním soupeřem byla ZŠ Staňkov a to jsme měly jednoznačně převahu my. Poslední zápas si děvčata užila, tentokrát důrazný útok a pěkné přihrávky nám přinesly vítězství 6:0. Mezi nejlepší útočnice patřila K. Marešová, K 3. místu dál pomohly: Váchalová L., Váchalová V., Kinclová V., Kokaislová K., Krumlová Z., Paidarová B., Sladká L., Bačeová S., Kestová V., Toupalová A., Vajdíková E. V turnaji jsme skončily na pěkném 3. místě, děkuji.
Zpracovala: B. Váchalová

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com