Okresní kolo soutěže v AJ

Skvělý úspěch našich žáků v okresním kole soutěže v AJ

Ve středu 2.3. proběhlo online okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Své jazykové schopnosti poměřovali žáci z různých základních škol v našem okrese. Nejlepšího výsledku v I.A kategorii (= žáci 6. a 7. ročníků) dosáhla MARUŠKA ZÍDKOVÁ (6.B), která s plným počtem možných bodů získala 1. MÍSTO. Protože z této kategorie se již dále nepostupuje, je Maruška celkovou její vítězkou. Dobře se dařilo i TADEÁŠI MRÁZKOVI (7.D), který ve stejné kategorii skončil na pěkném 3. místě se ztrátou pouhých 2 bodů na vítězku. V kategorii starších žáků II.A (8. a 9. ročník) se skvěle dařilo PETRU JABŮRKOVI (9.D), kterému těsně (o 1 bod) uteklo vítězství a obsadil tedy velmi pěkné 2. místo. Tato kategorie je už s postupem do krajského kola a Petr je případným náhradníkem, pokud by se vítěz neúčastnil. Posledním reprezentantem naší školy je DANIEL FORST (9.D), jemuž porota přidělila také pěkné 4. místo.

Všem účastníkům nelehkého online okresního kola soutěže moc gratulujeme a přejeme hodně dalších dosažených úspěchů v angličtině!🇬🇧🏆👍
(pí uč. J. Mrkosová)

                                              

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com