Okresní kolo v anglickém jazyce

Ve středu 1. 3. se konalo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Po třech “covidových” online ročnících se opět soutěžilo prezenčně v domažlickém Dominu. Naši školu reprezentovali ve dvou kategoriích vždy dva žáci. Mezi mladšími (6. a 7. ročníky) se velmi dařilo Anh Duong Nguyen – Lucce (7.A), která skončila na pěkném 4. místě se ztrátou 4 bodů na vítěze. Phan Dieu Linh – Míša (6.B) obsadila mezi většinou staršími soupeři hezké 8. místo.
Ve vyšší kategorii II.A (8. a 9. ročníky) si skvěle vedl  Martin Kuželka (9.C), který získal ve velké konkurenci téměř dvaceti soutěžících  velmi pěkné  2. místo a je i případným náhradníkem pro postup do krajského kola. Ve stejné kategorii reprezentovala naši školu i  Petra Soukupová (9.E), která skončila na 6. místě.
Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů nejen v angličtině.
(pí uč. Mgr. J. Mrkosová)

                       

Comments are closed.