Okresní kolo v anglickém jazyce

Ve středu 1. 3. se konalo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Po třech “covidových” online ročnících se opět soutěžilo prezenčně v domažlickém Dominu. Naši školu reprezentovali ve dvou kategoriích vždy dva žáci. Mezi mladšími (6. a 7. ročníky) se velmi dařilo Anh Duong Nguyen – Lucce (7.A), která skončila na pěkném 4. místě se ztrátou 4 bodů na vítěze. Phan Dieu Linh – Míša (6.B) obsadila mezi většinou staršími soupeři hezké 8. místo.
Ve vyšší kategorii II.A (8. a 9. ročníky) si skvěle vedl  Martin Kuželka (9.C), který získal ve velké konkurenci téměř dvaceti soutěžících  velmi pěkné  2. místo a je i případným náhradníkem pro postup do krajského kola. Ve stejné kategorii reprezentovala naši školu i  Petra Soukupová (9.E), která skončila na 6. místě.
Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů nejen v angličtině.
(pí uč. Mgr. J. Mrkosová)

                       

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com