Okresní kolo v atletickém čtyřboji

Ve středu 3. 5. se konal atletický závod mladších žáků. Všichni z 5 členného družstva absolvovali 4 disciplíny – 60 m, hod kriketovým míčkem, skok vysoký nebo daleký a závěrečnou vytrvalost – dívky 600 m a hoši 800 m. Našim družstvům se dařilo, i když počasí bylo dost chladné. Děvčata ve složení Týna Burdová, Kačka Marešová ze 7. B, Laura Váchalová 7. C a Nela Burešová 7. A obsadila krásné 2. místo z 9 družstev. Hoši ve složení Ondřej Prak, Matyáš Vlk a Ondřej Vaněk ze 7. B, Sebastian Talich 7. D a Milan Wolf 7. A obsadili 4. místo z 10 škol. Za výborný výkon byl 3. místem v jednotlivcích oceněn Milan Wolf. Gratulujeme všem soutěžícím.
(I. Hašková a J. Láska)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com