Pasování prvňáčků na čtenáře

V úterý 7.6. byli naši prvňáčci pasováni na čtenáře. Ceremonie se konala v dětském oddělení Městské knihovny B. Němcové v Domažlicích. Slavnostním aktem provázela autorka dětských knížek Zuzana Pospíšilová a pasování se ujal místostarosta ing. Radek Wiesner. Akce byla velmi zábavná a slavnostní. Děti byly nadšené. Odnesly si s sebou pasovací listinu, knížku a ještě další dárečky související se čtením. Děkujeme zaměstnancům knihovny, že tuto akci pořádají a motivují tak děti ke čtení.
(pí uč. Radka Špalková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com