Republikové finále Poháru FAČR

Minulý týden nás naši chlapci úspěšně reprezentovali na republikovém finále Poháru FAČR ve fotbalu 10+1 pro žáky 2. stupně základních škol. Na dvoudenním turnaji v Nymburku změřilo své síly 14 vítězů krajských kol poháru, které ještě doplnilo jedno nejlepší  mužstvo z druhého místa. Týmy byly rozděleny do základních skupin po pěti, kde hráli systémem každý s každým (4 zápasy), dle umístění se na druhý den mužstva rozdělila do 3 skupin o 1.-5. místo, 6.-10. místo a 11.-15. místo, kde se opět hrálo systémem každý s každým. Naši chlapci se dostali do druhé skupiny a výborným kolektivním výkonem si vybojovali krásné 7. místo. V tak kvalitní konkurenci je to opravdu pěkný výsledek. Uznání zaslouží také organizátoři akce, která proběhla perfektně a všichni účastníci si užili nejen sport, ale také mnoho zábavy mimo hřiště.

Naši školu reprezentovali a velký potlesk zaslouží: Ondřej Hlaváč, Matyáš Vlk, David Kohel, Rejthar Petr, Rejthar Pavel, Jahn David, Ondřej Paitl, Zdeněk Sladký, Kryštof Hlaváč, Adam Vaněk, Jakub Váchal, Matyáš Soběhart, Matěj Hoffmann, Denis Zámečník, Duc Anh Nguyen

Trenéři: Michal Tesař, Ondřej Polák

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com