Pohár FAČR 2023

V pondělí 30. 10. 2023 se na umělé trávě stadionu Střelnice v Domažlicích konalo krajské finále fotbalového Poháru FAČR 2023 pro 2. stupeň základních škol. Turnaj byl zajímavý tím, že se hrálo na celé fotbalové hřiště s počtem hráčů 10+1. Finále proběhlo za účasti tří nejlepších školních týmů z našeho okresu. Naši chlapci si tak zahráli proti ZŠ Kdyně a ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem. Soupeři jim nedali nic zadarmo, ale chlapci potvrdili svoji kvalitu a v celém turnaji zvítězili. Úspěšným fotbalistům blahopřejeme a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů.

 

Michal Tesař

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com