Představení Peter Black II.

Žáci 6.-8. ročníků se v pondělí 15.4.  zúčastnili  představení s názvem  A New Beginning-  Peter Black II.

Činoherní anglicko-české divadelní představení je koncipováno jako inscenovaná učební pomůcka.
Obsahově rozehráli herci Divadelního centra Zlín v MKS v Domažlicích téma, které se bezprostředně dotýká většiny lidí a dříve či později s ním jsme v různých podobách konfrontováni všichni. Hledání správného zaměstnání, je natolik dobrodružný fenomén, že si určitě zaslouží jevištní zpracování. Peter Black jako člověk z ulice, začíná svou  cestu za prací. Prochází sérií profesí, při kterých podstupuje zkoušky vlastní osobnosti a  možností.
Vědomostní předpoklady, fyzická omezení, zodpovědnost, lehkovážnost, strach, přátelství, disciplína, odvaha, zvyk, náhoda a možná i láska… To jsou jen některé z faktorů, které mohou mít zásadní vliv na výběr správného zaměstnání a proto se objevily v tomto příběhu. Šest různých profesí, anglický projev, variabilní scéna, dynamická hudební koláž a expresivní herectvo, to vše přinesla hra  A New Beginning – Peter Black 2.

Mgr. Dagmar Vlčková

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com