Projekt Youth 4 Impact

Po třech letech se na naší škole uskuteční od 9. do 13.10. projekt Youth 4 Impact (dříve Edison), ve kterém budou studenti vysokých škol ze zahraničí představovat své země. Jedná se o vzdělávací projekt pořádaný agenturou AIESEC, při němž pět mladých stážistů ze Srbska, Rumunska a Srí Lanky prezentuje v angličtině informace o svých zemích, kultuře atd. Cílem projektu není ale pouze nabytí nových vědomostí, ale hlavně motivování našich žáků k tomu, aby se zdokonalili v konverzaci v anglickém jazyce…

 

https://aiesec.org/project/1280515

Domovská stránka

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com