Sahali jsme po obhajobě loňského prvenství

Dnes se v naší sportovní hale odehrálo krajské finále v basketbalu chlapců kategorie IV.

V loňském roce se nám podařilo celý turnaj vyhrát a v letošním roce jsme chtěli úspěch zopakovat. Největším soupeřem pro naše kluky byl, stejně jako loni, tým ZŠ Švihov. Potkali jsme se Švihovem už v základní skupině, kde jsme sehráli remízu 21:21 a podařilo se nám vyhrát v rozstřelu 6m hodů. Ve finále jsme opět sehráli vyrovnanou partii a výsledek byl překvapivě 21:21. Bohužel se nám nepodařilo zopakovat vítězství v hodech a museli jsme se spokojit se stříbrnou medailí.
Přesto všechno zklamání musíme hodnotit výsledek jako výborný a uvědomit si, že zážitky a vzpomínky na bojovný turnaj zůstanou navždy.
Kluci, díky za skvělou a vzornou reprezentaci! 
Michal Frček a Tomáš Kubal

 

Comments are closed.