Sahali jsme po obhajobě loňského prvenství

Dnes se v naší sportovní hale odehrálo krajské finále v basketbalu chlapců kategorie IV.

V loňském roce se nám podařilo celý turnaj vyhrát a v letošním roce jsme chtěli úspěch zopakovat. Největším soupeřem pro naše kluky byl, stejně jako loni, tým ZŠ Švihov. Potkali jsme se Švihovem už v základní skupině, kde jsme sehráli remízu 21:21 a podařilo se nám vyhrát v rozstřelu 6m hodů. Ve finále jsme opět sehráli vyrovnanou partii a výsledek byl překvapivě 21:21. Bohužel se nám nepodařilo zopakovat vítězství v hodech a museli jsme se spokojit se stříbrnou medailí.
Přesto všechno zklamání musíme hodnotit výsledek jako výborný a uvědomit si, že zážitky a vzpomínky na bojovný turnaj zůstanou navždy.
Kluci, díky za skvělou a vzornou reprezentaci! 
Michal Frček a Tomáš Kubal

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com