Setkání s partnerskou třídou v Klenčí p. Č.

V pondělí 22.5. se němčináři ze 4. tříd navštěvující kroužek p. učitelky Hojdové vypravili vlakem na exkurzi do Domu přírody Českého lesa do Klenčí pod Čerchovem. Zde se potkali se třídou 4.B z naší partnerské školy ve Furth im Wald a v česko- německých skupinkách plnili zadané úkoly. Sladkosti a pro ty nejúspěšnější i pexesa jim byly odměnou za skvěle zvládnutou práci. Žáci se již velmi těší 21.6., kdy se vypraví na WALDJUGENDSPIELE do Furth im Wald.

Mgr. Dagmar Vlčková

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com