Sháníme nové kolegy!

1. inzerát

ZŠ Domažlice, Komenského 17, příspěvková organizace, přijme s nástupem ihned kvalifikovanou učitelku/učitele I. stupně na plný úvazek. Nabízíme pohodovou školu, příjemnou atmosféru a vstřícné vedení. V případě zájmu se obracejte na telefon 607 842 940 nebo e-mail: skola@zskom17.cz

2. inzerát

ZŠ Domažlice, Komenského 17, příspěvková organizace, přijme s nástupem ihned kvalifikovanou učitelku/učitele aprobace pro výuku na 2. stupni ZŠ M-Fy
na plný úvazek. Nabízíme pohodovou školu, příjemnou atmosféru a vstřícné vedení. V případě zájmu se obracejte na telefon 607 842 940 nebo e-mail: skola@zskom17.cz

3. inzerát

ZŠ Domažlice, Komenského 17, příspěvková organizace, přijme s nástupem ihned kvalifikovanou vychovatelku/vychovatele do školní družiny na plný úvazek. Nabízíme pohodovou školu, příjemnou atmosféru a vstřícné vedení. V případě zájmu se obracejte na telefon 607 842 940 nebo e-mail: skola@zskom17.cz

4. inzerát

ZŠ Domažlice, Komenského 17, příspěvková organizace, přijme s nástupem ihned kvalifikovanou asistentku/asistenta pedagoga. Nabízíme pohodovou školu, příjemnou atmosféru a vstřícné vedení. V případě zájmu se obracejte na telefon 607 842 940 nebo e-mail: skola@zskom17.cz

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com