Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Školní kolo olympiády v AJ

Ve středu 25. 1. se na naší škole konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Celkem se zúčastnilo 25 žáků ve dvou kategoriích. V mladší kategorii I.A (6. a 7. ročníky) získala nejvíce bodů a zvítězila  Phan Dieu Linh (Míša) z 6.B a spolu s druhou nejlepší účastnicí, Anh Duong Nguyen (Luckou) ze 7.A, postupuje do okresního kola. Dvěma náhradnicemi se staly Phan Nguyen Hong Anh (Katka) a Karolína Vísnerová, obě ze 7.D.

Ve starší kategorii II.A (8. a 9. ročníky) se nejlépe dařilo Martinu Kuželkovi (9.C), který zvítězil téměř s plným počtem bodů a postupuje do okresního kola. Na druhém, také postupovém místě, skončila Petra Soukupová (9.E) s rozdílem jednoho bodu oproti vítězi. Náhradnicemi pro druhou kategorii se staly Tereza Poláčková (9.E) a Kristýna Knížetová (9.D). 

Všem soutěžícím děkujeme za hojnou účast a podané výkony a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole soutěže.

 

(Mgr. J. Mrkosová, Mgr. O. Holoubková, Mgr. D. Vlčková, Mgr. E. Svachoučková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com