Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Školní kolo olympiády v AJ

Ve středu 25. 1. se na naší škole konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Celkem se zúčastnilo 25 žáků ve dvou kategoriích. V mladší kategorii I.A (6. a 7. ročníky) získala nejvíce bodů a zvítězila  Phan Dieu Linh (Míša) z 6.B a spolu s druhou nejlepší účastnicí, Anh Duong Nguyen (Luckou) ze 7.A, postupuje do okresního kola. Dvěma náhradnicemi se staly Phan Nguyen Hong Anh (Katka) a Karolína Vísnerová, obě ze 7.D.

Ve starší kategorii II.A (8. a 9. ročníky) se nejlépe dařilo Martinu Kuželkovi (9.C), který zvítězil téměř s plným počtem bodů a postupuje do okresního kola. Na druhém, také postupovém místě, skončila Petra Soukupová (9.E) s rozdílem jednoho bodu oproti vítězi. Náhradnicemi pro druhou kategorii se staly Tereza Poláčková (9.E) a Kristýna Knížetová (9.D). 

Všem soutěžícím děkujeme za hojnou účast a podané výkony a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole soutěže.

 

(Mgr. J. Mrkosová, Mgr. O. Holoubková, Mgr. D. Vlčková, Mgr. E. Svachoučková)

Comments are closed.