Soutěž mladých zdravotníků – regionální kolo

V sobotu 28.5. 2022 se ve Vejprnicích konalo regionální kolo soutěže Mladých zdravotníků. Za mladší žáky z našeho okresu se této soutěže zúčastnila pětice “mladých zdravotníků” z 5.A, třídní učitelky Hany Jindřichové. V areálu vejprnické školy dostali úkoly jako například ošetřit zraněného při epileptickém záchvatu, při zásahu elektrickým proudem, prokázat znalost obvazové techniky a transportu zraněného. Na závěr se věnovali krvácivým zraněním. Za tyto znalosti získali krásné čtvrté místo. Žáky doprovodila a zprávu sepsala pí uč. Hojdová. Gratulujeme.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com