Soutěž o nejlepšího čtenáře 3. tříd domažlických ZŠ

V úterý 26.4.2022 se v MěkBN v Domažlicích konala „Soutěž o nejlepšího čtenáře 3.tříd „ domažlických základních škol. Za naši školu se zúčastnili : Sára Poláčková(3.A), Hana Heidlerová (3.B), Michal Čára (3.C) a Matouš Kalous (3.D). Děti si vylosovaly text, který velmi pěkně před porotou přečetly a musely také odpovídat na otázky směrované k textu. Nejlépe ze všech si vedla Hana Heidlerová, která získala 1.místo.  Gratulujeme.
(pí uč. E. Hojdová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com