Starší žákyně vybojovaly stříbro

Ve čtvrtek    17. 3. si po téměř dvouleté odmlce oblékly žákyně 8. a 9. ročníků sportovní dresy naší školy, aby reprezentovaly její jméno v okresním kole v basketbalu.

Po bezchybných výkonech v základní skupině se utkaly s vítězkami druhé skupiny, kterými byly dívky z Gymnázia J. Š. Baara – ty ve finálovém zápase převyšovaly naše dívky nejen v centimetrech, ale i kvalitou hry.
Motivující pokřik dívek: „Kdo vyhraje dneska, stará škola z města,“ se sice nevyplnil doslova, přesto stříbrné medaile vykouzlily úsměv na tváři nejenom děvčatům, ale i jejich „trenérovi“. Díky, holky, za vaše nasazení a chuť bojovat o každý míč!
(pí uč. K. Ledvinová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com