Svatý Martin – listopadový projekt ve ŠD

LISTOPADOVÝ PROJEKT- SVATÝ MARTIN (pí vych. H. Dufková a Š. Pivoňková)

Celý měsíc jsme pilně nacvičovali, abychom mohli zahrát pro své spolužáky divadelní představení – Legenda o svatém Martinovi. Trému před vystoupením trochu smazal příslib „ hodování po představení„ ,a pak také velký potlesk diváků, který moc potěší velkého i malého herce.
O pár snímků ze zkoušky a z představení se s Vámi podělíme.

V rámci našeho projektu jsme také navštívili knihovnu, kde nám byla představena nově vydaná kniha pro děti – Svatý Martin. Poslechli jsme si ukázku a prohlédli jsme si vystavené ilustrace, které nám přiblížily celý děj knihy.

Trochu soustředění, trochu práce a výsledek je tato lucernička.

Náš projekt jsme zakončili procházkou. Když nepřijel Martin na bílém koni k nám, vydali jsme se za koňmi do jezdeckého klubu. Podívali jsme se i do stáje a pár zajímavých věcí o koních jsme se dozvěděli od žokeje Jakuba.

Comments are closed.