Svatý Martin – listopadový projekt ve ŠD

LISTOPADOVÝ PROJEKT- SVATÝ MARTIN (pí vych. H. Dufková a Š. Pivoňková)

Celý měsíc jsme pilně nacvičovali, abychom mohli zahrát pro své spolužáky divadelní představení – Legenda o svatém Martinovi. Trému před vystoupením trochu smazal příslib „ hodování po představení„ ,a pak také velký potlesk diváků, který moc potěší velkého i malého herce.
O pár snímků ze zkoušky a z představení se s Vámi podělíme.

V rámci našeho projektu jsme také navštívili knihovnu, kde nám byla představena nově vydaná kniha pro děti – Svatý Martin. Poslechli jsme si ukázku a prohlédli jsme si vystavené ilustrace, které nám přiblížily celý děj knihy.

Trochu soustředění, trochu práce a výsledek je tato lucernička.

Náš projekt jsme zakončili procházkou. Když nepřijel Martin na bílém koni k nám, vydali jsme se za koňmi do jezdeckého klubu. Podívali jsme se i do stáje a pár zajímavých věcí o koních jsme se dozvěděli od žokeje Jakuba.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com