Turnaj 6. ročníků ve vybíjené

V pondělí 25.10. proběhl v tělocvičně naší školy turnaj ve vybíjené mezi žáky šestých ročníků. Každá třída sestavila smíšené družstvo, složené z 8 děvčat a 8 chlapců. Ihned od počátku se všichni se vší silou vrhli do urputných bojů o vítězství. Nadšení a sportovní duch byl viděn v každé hře. Věřím, že si žáci po dlouhé distanční výuce turnaj řádně užili.

V celkovém pořadí se na prvním místě umístila třída 6.D, na druhém místě 6.A, na třetím 6.C a na čtvrtém místě třída 6.B. Všem srdečně blahopřeji a přeji do budoucna mnoho dalších skvělých sportovních úspěchů.
pí uč. O. Kalinová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.