Turnaj 6. ročníků ve vybíjené

V pondělí 25.10. proběhl v tělocvičně naší školy turnaj ve vybíjené mezi žáky šestých ročníků. Každá třída sestavila smíšené družstvo, složené z 8 děvčat a 8 chlapců. Ihned od počátku se všichni se vší silou vrhli do urputných bojů o vítězství. Nadšení a sportovní duch byl viděn v každé hře. Věřím, že si žáci po dlouhé distanční výuce turnaj řádně užili.

V celkovém pořadí se na prvním místě umístila třída 6.D, na druhém místě 6.A, na třetím 6.C a na čtvrtém místě třída 6.B. Všem srdečně blahopřeji a přeji do budoucna mnoho dalších skvělých sportovních úspěchů.
pí uč. O. Kalinová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com