Učitelé tělocviku na cestě za novými zkušenostmi

 

V rámci neustálého rozvoje a zdokonalování pedagogických dovedností se naši učitelé tělocviku zúčastnili významné vzdělávací akce. Tento jedinečný program byl zaměřen na atletiku, volejbal a netradiční hry, které představují nejen zábavnou, ale i efektivní formu tělesné výchovy.

Akce se konala v prostorách ZŠ Klenčí, kde měli učitelé možnost nejen sledovat, ale i aktivně se zapojit do různých aktivit. Díky tomu si přivezli nejen nové poznatky, ale i inspiraci pro výuku našich žáků.

Atletika: Učitelé se seznámili s nejnovějšími trendy v atletickém tréninku. Workshop atletiky vedl Mgr. František Novák.

Volejbal: Volejbalová část byla zaměřena na jednotlivé herní dovednosti a metodiku jejich výuky. Učitelé se pod vedením zkušených trenérů Mgr. Tomáše Kubala a Ing. Zdeňka Nagy vzdělávali, jak efektivně předávat taktické znalosti svým žákům.

Netradiční hry: Možná nejzábavnější částí programu byly netradiční hry, které podporují kreativitu a spolupráci. Tyto hry ukázaly, jak může být výuka tělocviku inovativní a jak může překonávat běžné sportovní hranice.

Celkově byla akce velkým přínosem pro naše pedagogy, kteří se nyní mohou podělit o své nové znalosti a zkušenosti s našimi studenty. Těšíme se, že uvidíme, jak tyto nové metody oživí naše hodiny tělocviku a přinesou radost a zdravý duch soutěžení do naší školní komunity.

 

Michal Frček

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com