Uvítací projev ředitele školy

Vážení žáci, kolegové, zaměstnanci naší školy a rodiče,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji přivítal ve školním roce 2022/2023. Pro ty nejmladší z nás, pro prvňáčky bude vonět novotou a upřímně si přeji, aby se jim otevřely nové obzory a možnosti, které vzdělání přináší. Mým velkým osobním přáním je, aby pocítili na vlastní kůži úspěšnost svého snažení, aby měli úsměv na tváři při vytváření velkých, ale i docela malých věcí, aby zažili pocit hrdosti, že dokáží splnit svoje úkoly úplně sami. Jistě si najdou nové kamarády, naváží nová přátelství a ta ze školních lavic jsou mnohdy na celý život. Možná nastane i chvilka pro slzičky, ale doufám, že vždy budou mít po svém boku někoho, kdo jim je otře a s radostí pomůže.
Našim starším žákům, zejména těm v devátém ročníku, přeji, aby se jim splnilo vše, co si sami přejí, aby na své životní cestě zažívali úspěchy a pokud narazí na neúspěchy, aby byly jen malé, nepodstatné, protože i ty dokáží člověka postrčit dále.
Kolegům, zaměstnancům naší školy a rodičům upřímně přeji pohodový školní rok. Pevně věřím, že nám přinese důležitá, a přesto úplně obyčejná lidská setkávání, kde si budeme vidět vzájemně do tváře a cítit blízkost toho druhého. Největším darem, který můžeme někomu dát, je náš čas. Pokud věnujete někomu svůj čas, darujete mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíte. A věřte mi – žít pro tyto dary opravdu stojí.
(Mgr. Ivan Rybár, řed. školy)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com