Valentýnské turnaje děvčat z 9. a 8. tř. ve fotbalu

Děvčata na naší škole nezahálejí

Dne 13.2.2023 se konal Valentýnský fotbal 9.r. dívek. Nastoupila 4 družstva 9.A + C., 9.B, 9.D a 9.E. Po souboji každý s každým se s 9 body /max.počet/ umístila třída 9.B /s nejlepší střelkyní Nikolou Šotovou, E. Látkovou, D. Kodadovou, V. Stajkovou a Červenou. Na 2. místě pak se 6 body 9.E/K. Antony, Vágnerová M. a V.,  E.  Brázdová, E. Fidrantová, L. Řeháková a T. Poláčková. Na 3. místě pak skončila směs 9.A /D. Doktorová, V. Rubášová, M. Kozáková a 9.C/ L. Konášová, K. Baláková, M. Pospíšilová, N. Šymanská. K výkonům gratulují pí uč. I. Hašková a O. Kalinová

Dne 20.2.2023 se konal Valentýnský fotbal 8.r. dívek. Nastoupila 4 družstva 8.A, B, C, D. Po souboji každý s každým se s 9 body umístila třída 8. A/s nejlepší střelkyní Anetou Láskovou, Z. Jindřichovou, S. Paločkovou, M. Pivoňkovou, A. Danč a E. Zítovou. Na 2. místě po rozstřelu 3 hráček se 2 góly se umístila třída 8.D/Bučková, Švarcová, Forstová, Jankovcová, Pachlová a Skorecka. Na lepší skóre se prosadila na 3.místo třída 8.C/M. Chmelíková, A. Pivoňková, K. Blacká, E. Gorolová, A. Výbošteková a N. Šymanská. K výkonům gratulují I. Hašková a K. Ledvinová.

 

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com