Valentýnské turnaje děvčat z 9. a 8. tř. ve fotbalu

Děvčata na naší škole nezahálejí

Dne 13.2.2023 se konal Valentýnský fotbal 9.r. dívek. Nastoupila 4 družstva 9.A + C., 9.B, 9.D a 9.E. Po souboji každý s každým se s 9 body /max.počet/ umístila třída 9.B /s nejlepší střelkyní Nikolou Šotovou, E. Látkovou, D. Kodadovou, V. Stajkovou a Červenou. Na 2. místě pak se 6 body 9.E/K. Antony, Vágnerová M. a V.,  E.  Brázdová, E. Fidrantová, L. Řeháková a T. Poláčková. Na 3. místě pak skončila směs 9.A /D. Doktorová, V. Rubášová, M. Kozáková a 9.C/ L. Konášová, K. Baláková, M. Pospíšilová, N. Šymanská. K výkonům gratulují pí uč. I. Hašková a O. Kalinová

Dne 20.2.2023 se konal Valentýnský fotbal 8.r. dívek. Nastoupila 4 družstva 8.A, B, C, D. Po souboji každý s každým se s 9 body umístila třída 8. A/s nejlepší střelkyní Anetou Láskovou, Z. Jindřichovou, S. Paločkovou, M. Pivoňkovou, A. Danč a E. Zítovou. Na 2. místě po rozstřelu 3 hráček se 2 góly se umístila třída 8.D/Bučková, Švarcová, Forstová, Jankovcová, Pachlová a Skorecka. Na lepší skóre se prosadila na 3.místo třída 8.C/M. Chmelíková, A. Pivoňková, K. Blacká, E. Gorolová, A. Výbošteková a N. Šymanská. K výkonům gratulují I. Hašková a K. Ledvinová.

 

Comments are closed.