Vánoční basketbalový turnaj dívek

V pondělí 13. 12. se v tělocvičně naší školy uskutečnil vánoční basketbalový turnaj dívek z 8. a 9. ročníků. Turnaje se zúčastnilo devět týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Umístění v těchto skupinách pak rozhodlo o medailových kláních. Elán, chuť a zápal do hry nechyběly žádnému týmu, avšak nejvíce se projevil u dívek z 8. B, které během turnaje neutrpěly žádnou porážku. Mohly se tak radovat nejen ze zlaté pozice, ale „bonusem“ byl i zlomený nos a prst.  Druhé místo obsadily dívky z 8. A a na třetím místě skončily dívky z 8. E.

Všem zúčastněným týmům děkuji za vytvoření příjemné sportovní atmosféry a poděkování patří i paní učitelce Kalinové za pomoc při spoluorganizaci turnaje a dále také pánům rozhodčím za dodržování fair-play.(pí uč. K. Ledvinová)

Comments are closed.