Vánoční basketbalový turnaj dívek

V pondělí 13. 12. se v tělocvičně naší školy uskutečnil vánoční basketbalový turnaj dívek z 8. a 9. ročníků. Turnaje se zúčastnilo devět týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Umístění v těchto skupinách pak rozhodlo o medailových kláních. Elán, chuť a zápal do hry nechyběly žádnému týmu, avšak nejvíce se projevil u dívek z 8. B, které během turnaje neutrpěly žádnou porážku. Mohly se tak radovat nejen ze zlaté pozice, ale „bonusem“ byl i zlomený nos a prst.  Druhé místo obsadily dívky z 8. A a na třetím místě skončily dívky z 8. E.

Všem zúčastněným týmům děkuji za vytvoření příjemné sportovní atmosféry a poděkování patří i paní učitelce Kalinové za pomoc při spoluorganizaci turnaje a dále také pánům rozhodčím za dodržování fair-play.(pí uč. K. Ledvinová)

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com